ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לראשונה: ספאמרים עומדים לדין  
 
 
מערכת חיים ברשת

כתב תביעה כנגד ארבע תושבי דטרויט החשודים בהפצת דואר זבל הוגש אתמול, לראשונה מאז שנכנס לתוקפו חוק האנטי-ספאם האמריקאי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חמישה חודשים לאחר שנכנס לתוקפו חוק האנטי-ספאם האמריקאי (CAN-SPAM Act), נתבעו אתמול (ד') בתביעה פלילית ארבעה חשודים בהפצת דואר זבל, כך מדווחת סוכנות הידיעות AP. הארבעה, כולם תושבי דטרויט, הם דניאל וג'יימס לין, מארק סאדק וכריסטופר צ'אנג.

החשודים נאשמים בשליחה של מאות אלפי אימיילים המפרסמים מדבקות שאמורות לחולל פלאים ולגרום לירידה במשקל. הם נהגו להסוות את זהותם ולשלוח את המכתבים תחת שמות של חברות פיקטיביות שונות כמו AIT Herbal ,Avatar Nutrition ,Phoenix Avatar ואחרים.
 
 
מועצת המסחר הפדראלי טוענת כי היא קיבלה למעלה מ-10,000 תלונות על ספאם שנשלח מהחברה של הארבעה. לכל מקרה, לפני שהם עשו את הצעד ההיסטורי והחליטו לתבוע, הם דאגו לבדוק בעזרתו של פרופסור לרפואה, שאכן "מדבקות הפלא" המפורסמות במליוני תיבות אימייל הן שרלטנות, וכי אין סיכוי שהמדבקות יעזרו להרזות בגרם אחד.

מלבד מליוני הגולשים שוודאי ישמחו לאידם של מי שגזלו את שלוותם ואת רוחב הפס שלהם, יש עוד אדם אחד שמבסוט מהמעצרים. מדובר בג'יימס פינברג, עורך הדין של אחד העצורים. "זה הולך להיות כיף", אמר עו"ד פינברג שלא הצליח להסתיר את התרגשותו. "כמובן לא עבור מרשי, אלא עבורי. עוד אף עורך דין לא עשה זאת לפני, והמשפט הזה יקפיץ לי את הקרירה".

סאדק וצ'אנג נעצרו ושוחררו בנתיים בערבות של 10,000$. את שני הלינים הרשויות עדיין לא הצליחו לעצור.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by