ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פופ עף על פי כן 
 
 היתכן שנחזור לימים שחורים?   
 
מערכת חיים ברשת

חברה גרמנית מצאה דרך לעקוף את תוכנות חוסמות הפופ עפים ולהחזיר את הפרסומות הקופצות גם למחשביהם של גולשים שהגדירו במפורש שהם מוותרים עליהן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המלחמה בין פרסומות הפופ עף לבין התוכנות שאמורות לחסום אותן מתחילה להדמות למלחמה בין תוכנות האנטי ספאם לבין הספאמרים - אלו מגביהים את המחסומים ואלו מוצאים דרך לעקוף אותם, וחוזר חלילה.

Falk eSolutions, חברה גרמנית, מקפיצה את המלחמה הזו בכמה שלבים. החברה טוענת שהיא הצליחה לפתח מגנון פרסום שעוקף את תוכנות חסימת הפופ-עפים השונות. ברגע שהמנגנון מזהה שמופעלת על המחשב תוכנה חוסמת פופ-עפים כלשהי, הוא מחליף את סוג המודעה, מפופ-עפ רגיל לסוג אחר. המפרסמים שיקנו מ-Falk את השירות יוכלו לבחור אם הם מעוניינים שהפרסומת שלהם תופיע כמודעה "צפה" או כמודעה חצי-שקופה שתופיע מעל לתוכן המוצג בדפדפן.
 
 
דובר של חברת Falk אמר ל- Inquirer כי תוכנות חסימת הפופ-עפים פוגעות בחופש העיסוק של המפרסמים ומקשות עליהם לספק למשתמשים תכנים שהם מעוניינים בהם. לא ברור על אילו משתמשים שמעוניינים בפירסומות קופצות הוא מדבר.

בקרוב גם מיקרוסופט תצטרף לרבים וטובים כמו מוזילה, גוגל ואפילו נענע, שמספקים שירותים לחסימת פופ-עפים. בערכת Service Pack 3 שאמורה להשתחרר יצורף גם חוסם פופ-עפים לדפדפן אינטרנט אקספלורר. אולם, במידה ו-Falk יצליחו בשיווק המוצר שלהם, מאמציהם של מיקרוסופט יהיה לחינם, היות ו-Falk מצליחים לעקוף גם את החסימה הזו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by