ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
החזית העממית לשחרור המחשב 
 
 
מערכת חיים ברשת

קהילת הקוד הפתוח משלבת כוחות ומתכוננת לתחרות הצפויה עם לונגהורן, מערכת ההפעלה החדשה של מיקרוסופט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נציגים של שתי קבוצות קוד פתוח, מוזילה ו- Gnome נפגשו בשבוע שעבר בכדי לתכן אסטרטגיה משותפת שתשמור על הרלוונטיות שלהן מול לונהורן, מערכת ההפעלה החדשה שמיקרוסופט עתידה להשיק ב-2006, כך דווח ב-CNET.

הצוות של מוזילה, דפדפן קוד פתוח, והצוות של Gnome, ממשק למערכת ההפעלה לינוקס, החליטו שבמלחמה כמו במלחמה, צריך לא לבחול ולהשתמש גם בכלים של האויב. השיטה הנוכחית של מיקרוסופט היא לשלב את הדפדפן כחלק בלתי נפרד ממערכת ההפעלה. לא רק שאקספלורר מגיע מובנה בתוך מערכת ההפעלה, אלא שהדפדפן משולב במערכת ההפעלה בצורה כזו שבאמצעותו אפשר לראות חלקים ששייכים למערכת ההפעלה, כדוגמת קבצי העזרה או התיקיות. בלונגהורן שילוב זה אמור להגיע לרמות חסרות תקדים.
 
 
אנשי הפינגווין החליטו שגם הם צריכים להעמיק את השילוב בין האפליקציות. עד כה מוזילה לא היתה משולבת עם לינוקס כרמה כזו כמו שהאקספלורר משולב עם חלונות. השילוב המתוכנן אמור להפוך את ההתקנה של לינוקס לקלה יותר, ואת מערכת ההפעלה לעשירה יותר.

ברט דקרים, דובר מוזילה הסביר : "בהתמודדות שלנו עם האתגרים העומדים לפנינו, אנחנו חייבים להישאר תחרותיים, ולאמץ אסטרטגיה אגרסיבית, בכדי לספק חווית שימוש עשירה למשתמשים מכל מערכות ההפעלה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by