ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נסטה מחכה לפטריק, איי איי איי 

נסטה מחכה לפטריק, איי איי איי

 
 
צביקה בשור


מה שלקח ל-16 נבחרות 20 ימים, לקח לשתי נבחרות 115 דקות. מה שלא הספקתי לעשות בשלושה ימים, צריכה איטליה לעשות ב-90 דקות. היורו מתחילה להגשים את עצמה, למגינת ליבם של אוהדי ברזיל והולנד

 
 
 
 
 
 
 
 
 

משוגע

 

שלושה ימים של מילואים בנגב השרבי שלנו עברו עלי עם בחור בשם פטריק, שאוהב את הולנד ואת מכבי תל אביב. לפטריק יש חיפושית קטנה בצבע צהוב-כחול ולב שכרגע צבוע בכתום-כתום. שלושה ימים תמימים עברו עלי ועל פטריק בתוך נגמ"ש, ולא הצלחנו להגיע להסכמה אחת בכל מה שנוגע לכדורגל.

הוא אומר שרף, אני אמרתי קשטן. הוא אמר צהוב, אני אמרתי אדום. הוא אמר מזוכיסט, אני אמרתי נרקומן. ככה שלושה ימים בתוך נגמ"ש. הוא אומר כתום, אני אומר כחול. הוא חושב קלייברט, אני מבהיר לו שזה טוטי-טוטי, עם קינוח קטן של דל-פיירו במחצית השנייה.

כן, כן, בתוך הים הגדול של ההתלהבות מהקונצרט של האוראנג`דות מאמסטרדם (מול קהל של 11 צופים סרבים מבית היותר של מילוסביץ`), עם עמודי צבע שלמים בעיתונים הגדולים, שמוחקים את הטורים הקטנים והנחבאים על איטליה, כולם שכחו שארבעה גולים מול פותחי הרגליים מבלגרד הם בקושי חצי מצב מול קיר הברזל של נסטה, קנבארה וטולדו, עם תמיכת הבטון המזוין של אבוקסיס.

מה שמשאיר אותנו עם דווידס מול טוטי, ואלברטיני מול אף אחד. ככה איטליה עשתה עד עכשיו את ההתקדמות שלה, ואין שום סיבה נראית לעין שהיא לא תעשה את זה גם מחר. אוברמרס וברגקמפ הם הסיבה שהצרפתים של ארסנל לא מצליחים להתחבר ביניהם להתמודדות שוות כוחות מול מנצ`סטר (נו טוב, או גם לטוני אדאמס ולפארלור יש חלק בזה) וכל השאר הם חלק מהחבורה הכושלת והלוזרית של ואן חאל, שלא הצליחה לעשות שום דבר מול קבוצות שהראו אופי אמיתי, מה שלא חסר לאזורה הנוכחית.

אז תרשמו, אחד של טוטי, אחד של אינזאגי. ואז, איזה גמר יחכה לנו.
 
בואו ותספרו לי למה הולנד בכל זאת תנצח

בואו ותגידו לעולם שאתם הימרתם על צרפת מההתחלה

בואו ותראו כמה הימורים כושלים כבר היו בטורים הקודמים
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by