ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
האקדמיה לקראק 
 
 טוני סופראנו הישראלי   
 
מערכת חיים ברשת

משטרת ישראל מדווחת על מבצע בינלאומי ללכידתה של רשת פורצי תוכנות ומפיצי תוכנות פיראטיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משטרת ישראל מדווחת כי אתמול (ד') היא השתתפה במבצע בינלאומי רחב היקף כנגד תופעת פיצוח תוכנות מסחריות והפצת תוכנות פיראטיות. במבצע זה, שזכה בישראל לשם "האקדמיה", השוטרים הישראלים מהמפלג לעברות מחשב של היחידה הארצית לחקירות הונאה התחככו עם שוטרים מ-13 מדינות נוספות, כולל החתיכים מה-FBI, ובתזמון מדויק ביצעו חיפושים במקביל בכל 13 המדינות בעשרות אתרים.

הפשיטה הפעם היתה על רשת של פורצי תוכנות בשם "FairLight" שעל פי המשטרה היא אחת מהקבוצות המובילות בפיצוח והפצה של תוכנות פיראטיות. חברי הרשת, כך נאמר, ידעו לתקתק עניינים ויכלו לפצח ההגנה של תוכנה ולהפיץ את הקראק ברשת תוך 25 דקות מהרגע שבו קיבלו את העותק של התוכנה.
 
 
בהודעה של דוברת המשטרה קבוצת ההאקרים שנתפסה מתוארת כארגון פשע מקצועי שטוני סופראנו היה יכול רק להתקנא בו. ולראיה, הארגון ממודר כך שכל חבר בארגון אינו מכיר את חברי הארגון האחרים אלא בכינויים בלבד!

מערכת חיים ברשת מציעה למשטרה לשים עין גם על הגולשים בפורומים של נענע, היות ומתעורר חשד כי הם אינם מכירים זה את זה, אלא בכינויים בלבד.

המבצע בארץ הסתיים בעיכוב לחקירה של צעיר ממרכז הארץ, לאחר שבמהלך חיפוש בביתו נמצא שרת ששימש להפצת התוכנות, ובחקירה של שני חשודים נוספים בחשד למעורבות בפרשה. החשוד הישראלי, על פי המשטרה, אינו סתם דג רקק אלא הוא לא פחות מאחד מראשי קבוצת הפשע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by