ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
Real וגוגל נגד מיקרוסופט 
 
 
מערכת חיים ברשת

שתי החברות ישתפו פעולה ויפיצו את סרגל הכלים של ענקית החיפוש לצד נגן המדיה לבית Real; והכול בליווי קריצה לנמסיס המשותפת מרדמונד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מאז הפסיקה של האיחוד האירופי נגד מיקרוסופט, RealNetworks זוכה לעדנה וללא ספק נמצאת בפתחם של ימים טובים. קצת בדומה לנאווה ברק אחרי אהוד. ההתפתחות האחרונה עשויה להציב אותה בנקודת פתיחה טובה לקרב עם מיקרוסופט בשוק נגני המדיה.

מהחברה נמסר אמש (רביעי) כי היא כרתה ברית עם ענקית החיפוש, גוגל. RealNetworks תפיץ את גירסה 10 של נגן המדיה שלה, RealPlayer, עם סרגל הכלים של גוגל.
 
 
"היחסים שלנו עם גוגל ממחישים את המחוייבות שלנו לשתף פעולה עם המוצרים והשירותים הטובים ביותר", אמרה קרלה סטרטפורד, סמנכ"לית ב-Real. גם בגוגל די מרוצים, "RealPlayer 10 הוא כלי הפצה רב ערך לסרגל הכלים של גוגל", אמר אומיד קורדסטאני מגוגל.

לשתי החברות יש חשבון לא סגור עם מיקרוסופט, והברית ביניהן – במיוחד אם תורחב לתחומים נוספים – עשוייה לשפר את מעמדן בקרב עם ענקית התוכנה.

Real סבלה מנחת זרועה המונופוליסטית של ענקית התוכנה, שהשתדלה להדיר את נגן המדיה של החברה מהשוק. במקביל לתביעה של האיחוד האירופי נגד התאגיד, הגישה Real תביעה נפרדת בסך מיליארד דולר.

גם גוגל מסתמנת כרגע כנמסיס של סטיב באלמר, שהודה כי החברה זימברה את מיקרוסופט בשוק החיפוש, והבטיח להשיק שירות מתחרה בתוך שנה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by