ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פורסמו המועמדים לפרסי הוובי 
 
 
מערכת חיים ברשת

הוכרזו המועמדים לפרסים המוענקים ל"אתרים הטובים ביותר ברשת"; המועמדת המובילה היא iTunes; בחדשות נישלה אל ג'זירה את גוגל ניוז, ותתחרה מול ה-BBC

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היום (שלישי) פורסמו המועמדים לפרסי הוובי, שהוא התשובה הגיקית המקוונת להיסטריית פרסי האוסקר. הפרסים מחולקים ל"אתרים הטובים ביותר ברשת" ב-30 קטגוריות שונות, החל מ"הפרקטיקה הטובה ביותר" (?), דרך "רוחניות", וכלה בקטגוריות כמו "שירותים" ו"מסחר".

המנצח הגדול של האירוע, כך מסתמן כבר בשלב המועמדויות, הוא שירות הורדת המוזיקה בתשלום מבית אפל – iTunes. השירות, שהיה הראשון מסוגו להשתמש בפלטפורמה של הרשת כמצע להחלפה חוקית של קבצי מוזיקה, מועמד לא רק בקטגוריית ה"מוזיקה", אלא גם ב"מסחר" ו"שירותים".
 
 
שחקנית מובילה נוספת היא ה-BBC, שענפי התוכן השונים שלה מפגינים נציגות מרשימה בין מועמדי הקטגוריות השונות. חדשות BBC בפרט, זוכה לשתי מועמדויות שונות. חוץ מבקטגוריה הברורה מאליה, "חדשות", מועמד האתר גם לפרס בקטגוריה "הפרקטיקה הטובה ביותר".

מעניין לשים לב כי גוגל ניוז, שירות החדשות שזכה בפרס קטגוריית החדשות בשנה שעברה, כלל לא זכה למועמדות השנה. מה שמותיר את הזירה לקרב בין חדשות BBC הוותיקה, לחדשות אל ג'זירה, המציגה זווית אחרת של חדשות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by