ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
דו, שיח 
 
 
רויטרס

תופעה סלולרית חדשה משגעת את לונדון: זרים מוחלטים מקיימים סקס רנדומלי לאחר החלפת הודעות טקסט באמצעות ה-BlueTooth

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לקראת עונת התיירות הקרבה הנה טיפ חביב לכל הנוסעים ללונדון – יכול מאוד להיות שהאיש המכובד שיושב לידכם ברכבת התחתית ומתעסק בפלצפון שלו, עוסק בחיפוש אחר סקס מזדמן עם זרים בעזרת יכולות ה-"BlueTooth" של הסלולרי שלו.

מדובר בטרנד חדש שסוחף את לונדון, ה-Toothing (שיקרא מעתה בעברית "שינון"), בעזרתו אנשים זרים נפגשים ברכבות, פאבים, מועדונים ואפילו סופרמרקטים וקובעים מפגשים לוהטים בעזרת שליחת הודעות טקסט איזוריות באמצעות טכנולוגיית ה-"BlueTooth".
 
 
במדריך הרשת למשנן המתחיל ניתן ההסבר הבא: "השינון הוא סוג של סקס אנונימי עם זרים, בדר"כ בכלי תחבורה זה או אחר או באיזור סגור דוגמת אולם כנסים או סמינר עובדים". הדבר מתאפשר באמצעות טכנולוגיית ה-"BlueTooth", שמאפשרת שליחת מסרים פתוחים אותם יוכלו לקלוט מכשירים דומים בטווח של עשרה מטרים.

מקורו של ה-Toothing בתופעה קודמת שעשתה גלים בבירה הבריטית, הלוא היא ה-BlueJacking, שהיא מילת הקוד לשליחת הודעות טקסט אנונימיות לאנשים שאתה לא מכיר.

בראיון אימייל לרויטרס, הסביר ג'ון, כותב המדריך למתחילים, כי התופעה נולדה לאחר שהוא עצמו קיבל הודעת טקסט שכזו מנערה בלתי ידועה כשנסע ברכבת התחתית. לאחר מספר ימים של פלירטוטים, הנערה הציעה מפגש חפוז בחדרי הנוחיות של התחנה. "זה לא היה מפגש רומנטי, זה היה על טהרת המין. כמעט ולא נאמרה שם מילה".

אז איך תדעו אם יש בקרון איזה זר או זרה שחושקים בכם? בדר"כ ישלחו המשננים הפוטנציאליים דרישת שלום רנדומלית כגון "Toothing?". אם יש מישהו בצד השני שמעוניין, יוחלפו הודעות הין הצדדים עד שתהיה הסכמה על מקום מפגש.

להערכתו של ג'ון קיימים ברחבי לונדון כמה עשרות אלפי משננים, בכל מקרה כך נראה הדבר לפי הפעילות הענפה המתקיימת בהודעות הפורום באתר של ג'ון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by