ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מיצג השנאה 

מיצג השנאה

 
 
דנה רוטשילד

אם נדמה לכם שחלפו ימי השנאה, אתם מוזמנים לסייר באתרים נגד יהודים, קומוניסטים הומואים וערבים ולראות את פרצופה המכוער של הגזענות במלוא תפארתה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
היום, ערב יום השואה, נהוג להתכנס בטקסים ממלכתיים, להקריא טקסטים מכוננים ולעמוד בצפירות. לחילופין, אפשר להתחבא בבית, להסתגר בפני הגודש הזה שאי אפשר לעכל אותו, אבל גם אי אפשר להקיא, ולנסות להתחבר לפכים קטנים של כאב, דרך סרטים דוקומנטרים או עדויות. סבתא שלי, אחת הנשים המגניבות ביותר בעולם ובוגרת אושוויץ-בירקנאו, נוהגת לחשוב שדברים מסוג זה הם בזבוז זמן. הנשק הטוב ביותר שיש לנו נגד העולם זה הומור, עיניים וזיכרון. שנאה, שיטנה, דעות קדומות ופחד מכל מה שמייצג "האחר" – וכל חברה חווה אותו אחרת – תמיד היו, והם כאן כדי להישאר. כדאי להכיר אותם.
 

מי שולט בעולם?

יהודים. האף שלהם ארוך, המיניות שלהם מפוקפקת, הליבידו שלהם פרוורטי וחסר מעצורים, וכל מה שהם רוצים זה לצבור עוד ועוד כסף. כשהם לא משגלים איזו שיקסע, הם זוממים להשתלט על העולם. לי הם דווקא נשמעים כקבוצה אתנית מגניבה ביותר, רק שהגויים יימח שמם לא יודעים מה טוב. אתר JewWatch (שנפל באורח מסתורי) שם לעצמו למטרה לפקח על מעשי הזימה של היהודונים החמסנים בדרכם לשליטה ללא מצרים בפלנטה.
 

הידעתם? דברים שהיהודים מסתירים ממכם

 
 

האדומים באים

אם זה לא היהודים, זה בטח הקומוניסטים. האדומים היו היהודים של דעת הקהל המערבית, והאמריקאית בפרט, בשנות החמישים. התקשורת פישטה וסילפה את האידיאולוגיה שלהם והציגה אותם כמקשה אחידה של לוקים בנפשם – לרוב מהגרים לא לבנים, בעיקר יהודים – המבקשים להשמיד את כל מה שייחודי, טוב ויפה בחברה הקפיטליסטית ובכלכלה משגשגת.

הסנאטור מקארתי נח כיום עמוק בקבר, אבל החרדות שלו ממשיכות לשגשג. נסו את אתר Redwatch, אתר בריטי, המזהיר "אנשים ממוצא לא אירופי" מלהיכנס אליו, ומקדיש את עצמו למלחמה ב"שקרים המרקסיסטים והשתלטות הסובייטים על בריטניה". האדומים, לשיטתם, הם שקרנים, בוגדניים וסוטים". אה, ויש גם שירים (בחרוזים!) כנגד האויב האדמדם. לצד צרות אופקים מהסוג הישן, מופיעה באתר גם טרוניה מעוררת אמפטיה: המרקסיסטים "טוענים שהם מייצגים את מעמד הפועלים, אבל הספרות שלהם מובנת לעיתים רחוקות בידי מי שאינו נמנה על המעמד הבינוני" – טענה שכל מי שניסה להתמודד עם פילוסופים מרקסיסטים, ובראשם הלאקאניסט הסלובני סלבוי ז'יזק, יוכל להזדהות איתה.
 

הידעתם? מה שהאדומים מסתירים ממכם

 

עצור, אתה הומו!

 
גברים נשיים, הילוכם מעכס, ישבנם שורץ מחלות והם מסתובבים בקרנות רחוב; נשים גבריות, קצוצות שיער, חטובות ושריריות, מפתות ילדות בסמטאות אפלות. מפחיד (חוץ מהבוצ'יות החטובות. זה דווקא די מדליק). אם מיניות היא חומר נפץ, אז מיניות אלטרנטיבית היא אורניום מועשר. חפשו את האימה באתר בעל השם המונומנטלי Godhatesfags.com. התמונות של התומכים באתר אולי יזכירו לכם את כוכבי ג'רי ספרינגר וריקי לייק. אל תטעו בהם – הם אולי נראים כמו זבל לבן, אבל אותם אלוהים אוהב. את ההומואים, לעומת זאת, הוא שונא. מגיע להם למות. מעשי סדום הם התנהגות לא נוצרית המהווה התנהגות סוטה המסוכנת לחברה. שימו לב לאתר הזיכרון הפיקטיבי למתיו שפרד, שנרצח בשל הומואיותו, המציג את תמונתו מתבשל בגהינום.
 

הידעתם? עובדות שחשוב לזכור על הומואים

 

להרוג ערבי ולנוח

הבעיה בארץ, כפי שישמחו לספר לכם באתר של תנועת כהנא, היא הערבים. לא רק שיש יותר מדי מהם, הם גם מתרבים כמו חיידקים, ויושבים על אדמה שהובטחה זה מכבר לעם היהודי. במקום לטבוח כנדרש בישמעאלים, התקשורת השמאלנית, המאוכלסת בקומוניסטים (ע"ע) והומואים (ע"ע), עובדת בשביל ערפאת ושוטפת לציבור את המוח לטובת העניין הפלסטיני. אך אל דאגה – יש עוד יהודים טובים שלא התפתו להתנוונות השמאלנית. הם כובשים שטחים, יורים בפלסטינים, מרביצי לפעילי שמאל, ועושים מה שאפשר כדי להגן על דמותה של החברה הישראלית. למשל באמצעות הקפדה על "עבודה עברית" – אתר המאגד רשימת בעלי עסק שטוהר הגזע יקר לליבם, ולכן הם לא מעסיקים ערבים, רוסים, עובדים זרים ושאר תחלואים. או באמצעות ניהול רשימות של יהודים שהשנאה העצמית העבירה אותם על דעתם, והפכה אותם לשמאלנים (!), כמו רשימת ה-SHIT. גם אתם מוזמנים לשנוא את כל מי שלא מסכים עם נועם פדרמן.
 

הידעתם? מה התקשורת השמאלנית מסתירה ממכם

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by