ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ומתי יהיה טלפורטר?  
 
 מתוך אתר החברה   
 
מערכת חיים ברשת

חברה אמריקנית מציגה מכשיר קשר בדיוק כמו בסטאר טרק. הלקוחות העיקריים - בתי חולים וגיקים עם יותר מידי כסף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברה אמריקאית בשם Vocera מייצרת אמצעי קשר אלחוטי בדיוק כמו שהיה לקפטן ז'אן לוק פיקארד ולשאר צוות האנטרפרייז בסדרת המופת "מסע בין כוכבים".

מדובר במכשיר קשר אלחוטי קל הנצמד לדש החולצה. לחיצה אחת על הכפתור במכשיר ואמירה של שם האדם איתו אתם רוצים לדבר, תיצור בינכם את הקשר.

המכשיר משלב בתוכו שתי טכנולוגיות עיקריות. הטכנולוגיה האחת היא טכנולוגית wi-fi שמאפשרת קשר אלחוטי ברדיוס גדול יחסית. הטכנולוגיה השניה היא טכנולוגית זיהוי הקול המפענחת את הצלילים המושמעים אל תוך המכשיר, ומזהה אותם כשם של נמען. "אומנם למערכת נדרש זמן למידה מסוים עד שתדע לזהות את הדרך שבה אנשים שונים, בעלי קול ומבטא שונה מבטאים את השמות, אבל אחרי כמה ימים היא עובדת כראוי" אומר ל-BBC קירטי מלקוט, מהשותפים של Vocara.
 
מלקוט מספר כי המכשיר הוא אידיאלי למקומות עבודה בהם צוות העובדים נוהג להסתובב רבות במתחם רחב או בין הבניינים. הלקוחות הראשונים של מכשיר הקשר הם בתי חולים, שנהנים מקשר קל ומידי בין צוות הרופאים והאחיות.

מטרת החברה היא להתחרות בפייג'רים הטקסטואלים, בהם הצדדים כותבים הודעות אינסופיות אחד לשני, אבל הם לא ממש מדברים זה עם זה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by