ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
וויליאמניה 

וויליאמניה

 
 
אחי רז

אנרכיה בממלכה המאוחדת: בעוד נבחרת בריטניה עושה בושות ביורו, חוגג הנסיך וויליאם, המאמי הלאומי, ח"י שנים, ומככה כפנטזיה הרשמית של בנות העשרה. התוצאה: עשרות אתרי הערצה, המוקדשים לכל מה שהוא וויליאם, ומשמשים ראי מקסים לנפשה המקושקשת של האומה הבריטית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הנסיך וויליאם. על אף היותו נסיך, מצליח להשתלב היטב בחברה (רויטרס)
 הנסיך וויליאם. על אף היותו נסיך, מצליח להשתלב היטב בחברה (רויטרס)   

ימים קשים אלו בבריטניה. את מעט הגאווה שעוד נותרה לאנגלים, ונרמסה ללא רחם מעל כרי הדשא של איינדהובן ושרלרואה, לקח על עצמו בית המלוכה האנגלי להשיב. ב-21 ביוני מלאו לוויליאם, הנסיך מווילס, 18 שנה, ותועמלני הארמון החליטו לנצל זאת במלוא האמצעים העומדים לרשותם.

במהלך הימים שבין התבוסה המשפילה לפורטוגל ויום הולדתו הממשמש ובא של הנסיך, מילאו ערוצי החדשות הבריטים את זמן השידור שלהם בכיסוי אין סופי של שני האייקונים הלוהטים של הממלכה כיום, לטוב ולרע. מי מהצופים שחפץ לגלות מה קורה כעת בעולם, קיבל את אצבעו המונפת של בקהאם בהולנד ואת הנסיך וויליאם מטגן עוף, כנראה עם אחיו.

אולם בזמן שבו נראתה הנבחרת האנגלית כמו המוצר הדוחה ביותר על הפלאנטה, סימנו צילומי הפרופגנדה של בית המלוכה את פרינס צ`ארמינג הצעיר כדבר החם הבא. פניו הנעריות שטפו את המרקע במבחר סיטואציות תמוהות, בין השאר במהלך משחק כדור-מים, ופרשני הארמון התחרו ביניהם בחלוקת מחמאות לצעיר המבטיח, שעל אף היותו נסיך, מסתבר, מצליח להשתלב היטב בחברה.

את ההיסטריה המתגברת היטיבה להגדיר נערה אנגליה צעירה, שבאי-מייל לתוכנית הערב של סקיי ניוז כתבה "הלוואי והייתי קצת יותר מבוגרת, ואמא מוסיפה שהלוואי והיתה מעט יותר צעירה". אלו הם, אם כן, פני האומה הבריטית בעידן שאחרי דיויד בקהאם.

 
הנסיך מבשל. מופת לגבר החדש (רויטרס)
 הנסיך מבשל. מופת לגבר החדש (רויטרס)   
באותו הזמן ברשת, מה שנקרא, החלו צצים עשרות אתרי סגידה, מתוחזקים בידי הטובות והחסודות שבנערות הממלכה, המוקדשים לכל מה שהוא וויליאם. כך למשל אנו למדים כי הנסיך שלנו משוגע על סלט פירות, פסטה וביצים שמטילות התרנגולות של אביו, צ`ארלס (בכל הרצינות). מאותו אתר אפשר גם להבין כי גם בגיל 18, אואזיס ו"אול סיינטס" הן הלהקות האהובות עליו ביותר, מה שמחזק את הטענה כי אכן מדובר באיך לומר, קוקסינל.

למרות האמור לעיל, קשה להתעלם מהעובדה כי כנראה שמדובר בבחורניק נאה. גם העיתון "פיפל" מכיר בכך, וקבע לפני כשנתיים כי הוא אחד מ-50 הגברים היפים על הכדור. השמועות הרבות על חיי האהבה של הנסיך, הממלאות טבלואידים מודפסים ווירטואלים בדיווחים כוזבים יותר ופחות, מהווים חלק בלתי נפרד מההוויה הבריטית המטורללת, וגדושים, בדיוק כמו בפורומי הסקופים השונים הארץ, בעשרות ילדות שיוצאות קבוע עם הנסיך ונושאות בריחמן את ילדם המשותף, שייקרא בוב.

 
הנסיך משחק כדורגל. בקהאם, מאחוריך (רויטרס)
 הנסיך משחק כדורגל. בקהאם, מאחוריך (רויטרס)   
גברברי בריטניה, מאידך, אינם ממהרים לגלוש לפסים של קנאה ומרירות. שוליית הרתך סטיבן ג`ויס מצ`סטר, והסטודנט בעל המראה המבהיל דניאל סאנפורד-קייסי מסומרסט, מאושרים בחלקם, כך נדמה, ומוצאים לא מעט מגרעות בלהיות יורש עצר חתיך ועשיר, שבמקרה גם חולק עימם את תאריך הלידה.

אפשר להתווכח עם צמד נערי היומולדת, אולי אפילו רצוי, אך כנראה שיש מידה עמומה של צדק בדבריהם. את המסיבה הפרועה שנערכה בארמון ווינדזור, ונפתחה בפזמון האהוב על המלכה האם, "זמיר פיזם בכיכר ברקלי", נאלץ (?) חתן השמחה להפסיד, בגלל תקופת בחינות הסיום שלו בבית הספר.

כל העסק חייב להיות מתסכל למדי עבור אחיו הצעיר של חתן השמחה, הארי. הבעיות הסבוכות של גיל ההתבגרות בצילו של אח גדול ופופולארי, בוודאי לא גורמות נחת לבן הזקונים של צ`ארלס ודיאנה, שכיבד את המסיבה בנוכחותו, אך בליבו אותה תחושת קנאה עמומה.

 
 
בניגוד למצופה, לא מביע האתר הרשמי של משפחת המלוכה התלהבות רבתי מהמאורע החגיגי, ומקמץ במידע, אולם מהווה מקור מהימן למדי עבור הגולשים המיושבים והמעונבים יותר, שאינם מעוניינים לקרוא על חלומותיהן הרטובים של בנות הטיפש-עשרה האנגליות, ומעדיפים, אולי, להוריד קובץ במימדים מפלצתיים המפרט את אילן היוחסין המלכותי.

לסיום, חשוב לשוב ולהבהיר כי למרות איכויותיו העולות והברורות של הנסיך, כישוריו הרבים בתחומים מגוונים, ועל אף מעמדו המתבסס כגבר המודרני הבולט והמבוקש של המילניום החדש, סביר להניח כי באחד על אחד דופק לו בקהאם את המכות של החיים.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by