ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אמזון נגד גוגל ומיקרוסופט? 
 
 
מערכת חיים ברשת

קמעונית הספרים נכנסת לשוק החיפוש, ומשיקה את גרסת הפיילוט של מנוע החיפוש שלה; MSN והבייבי של ברין ופייג' כבר משחיזות ציפורניים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שוק החיפוש הוא הפרה החולבת של האינטרנט בזמן האחרון. אל השוק החם הזה, שרבות וטובות קפצו למימיו לאחרונה, הצטרפה אתמול (רביעי) מתחרה חדשה – אמזון. בשוק כבר מתחוללת בין גוגל ליאהו, כשמיקרוסופט מאיימת להיכנס בשתיהן עם .

אמזון, הקמעונית המקוונת שלא נס ליחה, חשפה אתמול את גרסת הפיילוט לשירות החיפוש החדש שלה, . השירות כולל כעת תוצאות מענקית החיפוש המובילה, גוגל, ומאפשר למשתמשים לחפש תוכן בספרים מתוך מאגרי המידע של אמזון.
 
 
באוקטובר 2003 השיקה החברה את שירות "". השירות את נתוני מכירות הספרים, ובמקביל התגרה בגוגל בתחום החיפוש, ועורר את הביייבי של ברין ופייג' להשיב מלחמה עם מנוע חיפוש בתוך ספרים משל עצמו

9A פותח בידי יחידה עסקית של אמזון, ששמה – כמה מקורי – הוא A9.com. השירות מאחסן את החיפושים הקודמים של המשתמש, ואף מציע להורדה פרי פיתוחה של היחידה.

"מוקדם מדי מכדי לומר מהי האסטרטגיה של אמזון בנוגע לטכנולוגיה", אמר לרויטרס דובר גוגל, דיוויד קריין, שהוסיף ואמר כי אמזון היא פרטנרית מוערכת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by