ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פתחתם? נדפקתם! 
 
 
מערכת חיים ברשת

הספאמרים שותלים קוד זדוני בספאם שלהם, המספר להם מי פותח את הודעות "הגדלת הפין", מפגיזים אותו בעוד ספאם, ומפיצים את כתובתו בקרב חבריהם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא מספיק שהם סותמים לכם את תיבת האימייל, הספאמרים ממשיכים לחמם את גיזרת המאבק בינם לבין המשתמשים התמימים (זה אתם). הספאמרים, שמשתמשים במאגרי כתובות אימייל שהם מוכרים זה לזה, משדרגים את אופי קצירת הכתובות שלהם.

הזבלנים המקצוענים נוהגים להשיג כתובות אימייל באמצעות תוכנות לקצירה שאותן הם ואתרים למיניהם. חלקם משתמשים גם בשתילת קוד זדוני בהודעות האימייל שהם שולחים למיליונים, ובאמצעותו ניתן לברר אם קראתם את ההודעה. אם סומנתם כאנשים הפותחים הודעות ספאם – הזבלן יתגמל אותכם במשלוח כמויות בלתי נתפסות של זבל, וסביר להניח שגם ימכור את הכתובת שלכם לחבריו הזבלנים.
 
 
חברת טוענת כי למעלה מ-50% מהספאם שנשלח במהלך השנה האחרונה הכיל קוד זדוני כזה, "מגדלור לספאם" (spam beacon, בלעז) – קוד HTML בתוך האימייל, ש"מדווח" לשולחו אם המשתמש פתח את ההודעה, ובכך "קורא" לספאמר להמשיך במשלוח הודעות.

מיליוני משתמשים אינם מודעים לכך שספאמרים יכולים לדעת אם הם פתחו את הודעה הספאם שנשלחה", , סקוט חסין, בהתייחסו להרגל המגונה של אנשים לפתוח כל הודעה שמגיעה אליהם, ואפילו היא נראית חשודה, מתוך הנחה ששום דבר רע לא יכול לקרות מזה.

"פגמי אבטחה באינטרנט אינם תופעה חדשה, אולם המידע החדש חושף כי אחת מכל שתי הודעות ספאם מכילה את הקוד הזה", הוסיף ואמר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by