ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גבירותי ורבותי, לכדנו אותו 

גבירותי ורבותי, לכדנו אותו

 
 
אמיר פוקס

לוכדים את המסך במהירות שיא, יוצרים רשימת קניות מסודרת ונוחה, הופכים טקסט יבש לסרטון מונפש ומוצצים את הדם של החפים מפשע

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכנת השבוע – Screen Capturer

 
מעוניינים ללכוד תמונת מסך במהירות? במקום להתעסק עם תוכנות גרפיות מסורבלות ולבזבז יותר מדי זמן ועצבים, יצרו שני מתכנתים ישראלים תוכנה קטנה שתעזור לכם לבצע את המשימה בקלות. התוכנה לא מכילה אפשרויות מתוחכמות מדי, אבל היא מאפשרת לכם לשמור את צילום המסך בפורמט JPEG או BMP, לבחור האם אתם מעוניינים לשמור את כל התמונה המוצגת, רק את החלון הפעיל או רק חלק מהמסך. כמו כן תוכלו להכנס למצב אוטומטי, שיאסוף תמונות בקצב קבוע בלי מגע ידכם, דבר שיעזור לכם לא לפספס את החלק שאותו רציתם להקפיא.
 
גודל: 357KB

גירסה: 1.5 Build 23

רשיון: חופשי

להורדה
 

My Shopping List – רשימת קניות ממוחשבת

 
אם גם לכם נמאס לכתוב את רשימת הקניות האינסופית על כל חתיכת נייר מזדמנת, תוכלו מעכשיו לארגן אותה על המחשב במהירות, להכניס אליה את הכמויות הדרושות לכם מכם מכל מוצר, לארגן אותה לפי קטגוריות (כגון מוצרי חלב, בשרים, שתייה, ירקות וכדו') ואף לרשום הערות משלכם (רק עגבניות קשות!). לאחר מכן תוכלו להדפיס את הרשימה שיצרתם או לשלוח אותה בדואר אלקטרוני ו...זהו. עכשיו רק נשאר ללכת לקניות.
 
 
גודל: 1MB

גירסה: 1.0

רשיון: שיתופי

להורדה
 

Textosterone – מילים מונפשות

 
לקרוא כמויות של טקסט סתם כך יכול להיות עסק מייגע. למה שלא תוסיפו קצת "פלפל" לכל האותיות הללו? התוכנה הבאה מסוגלת להנפיש מילים ומשפטים בשלל אפקטים מיוחדים, כגון הופעה של האותיות ע"י יריות לייזר, הופעה שלהן בקפיצות, בסיבובים, בשורות וכמובן, אפקט "מטריקס" הבלתי נמנע. את התוצאה תוכלו להפוך לקובץ HTML או לסרטון פלאש. גרסת ההדגמה גורמת לכל אות להופיע פעמיים, כדי לא לראות כפול תיאלצו לפתוח את הארנק.
 
גודל: 1.89MB

גירסה: 1.004

רשיון: שיתופי

להורדה
 

Blood Feast of the Vampyr – דם תיירים סמיך ממים

 
לאחר קטל ארוך וממושך של חפים מפשע, המועצה העליונה החליטה שאתם סכנה לציבור, וכלאה אתכם בתוך ארון קבורה בטירה שלכם. 300 שנה לאחר מכן, חבורה של ארכיאולוגים הזיזה בטעות את החותם ששמרו עליכם, אתם משוחררים ורעבים מתמיד. במשחק פעולה והרפתקה תלת-מימדי זה, אתם משחקים את ולאד טאקרול, ערפד צמא-דם המתעורר לעולם של ימינו ומגלה שקבוצה עצומה של תיירים נכנסה לתוך הטירה שלו, והוא משתמש בהם כדי לספק את הרעב הגובר שלו, תוך כדי חיפוש נקמה.
 
גודל: 11.08MB

גירסה: 1.0

רשיון: שיתופי

להורדה
 
יש לכם תוכנה פייבוריטית? רוצים לשתף את קוראי "תוכנות השבוע" בתוכנה שאי אפשר לחיות בלעדיה? כתבו לנו או בקרו בפורום התוכנות של נענע, ציינו את שם התוכנה ומדוע אתם אוהבים אותה, צרפו פרטים על עצמכם ואנו נשמח לפרסם את המלצותיכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by