ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
"כמו לוח מודעות ענקי באמצע הבית" 
 
 
מערכת חיים ברשת

סנאטורית מקליפורניה עובדת על הצעת חוק שתעצור את שירות האימייל של גוגל, המבטיח למשתמשיו תיבות בנפח ג'יגה בתמורה לפרסום מפולח שעשוי לפגוע בפרטיות המשתמשים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תהפוכות הגורל ממשיכות לפקוד את שירות האימייל של גוגל, שטרם יצא לעולם בגרסתו המלאה וכבר הוא מחולל מהומות. ה-Gmail, שהשקתו לוותה בספין מבריק, כבר החל לעורר גלי התנגדות לשיטת המימון שלו, במסגרתה יקבלו המנויים מודעות פרסום מפולחות.

ארגוני זכויות פרט כבר נדרשו לסוגיה ומחו נגד כוונות ענקית החיפוש, אולם ככל הנראה הצעד המשמעותי ביותר בעניין אירע אתמול (שני), כשסנאטורית ליז פיגוארואה אמרה כי היא עובדת על טיוטה להצעת חוק לחסימת שירות גוגל מייל.
 
 
פיגוארואה, סנאטורית דמוקרטית מקליפורניה, אמרה לרויטרס כי "אנחנו חושבים שמדובר בהפרה בוטה של פרטיות. זה כמו לוח מודעות ענקי באמצע הבית שלך", והוסיפה כי היא מבקשת מגוגל "לחשוב מחדש על כל הפרוייקט".

פיגוארואה, שיזמה בעבר את חוק ה-Do-Not-Call המאפשר לאזרחים להירשם כדי להימנע מהטרדות טלפוניות של סוכני מכירות (טלמרקטינג בלעז), אמרה כי היא יוזמת את החקיקה מכיוון שהיא לא קיבלה תגובה למכתב בנושא ששלחה ללארי פייג' וסרגיי ברין ב-8 באפריל.

גוגל הגיבו על הכול בשפה התאגידית השגורה כל כך בקרב דובריה: "קיבלנו מכתב מהסנאטורית פיגוארואה. אנחנו מעריכים את המשוב שלה וניקח אותו לתשומת ליבנו כשנעבוד על שירות האימייל הטוב ביותר למשתמשים שלנו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by