ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הצנזורה מגיעה ל-DVD 
 
 בחורות ערומים זה כולירע (איך יראה המשפט הזה אחרי צנזורה?)   
 
מערכת חיים ברשת

מכשיר DVD חדש מבטיח לסייע להורים לצנזר את כל הסקס, הקללות והאלימות מהסרטים; הפוריטנים חוגגים, הוליווד זועמת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כהמשך ישיר למלחמתה של אמריקה הפוריטנית ברשעי כל העולם, החליטה חברת האלקטרוניקה Thomson לשווק מכשיר DVD חדש, שינקה את כל הזבל והזוהמה שהוליווד מחדירה לסרטי התועבה שהיא מפיצה, וישחרר את הקהל האמריקאי מהצורך המעיק לחזות בציצים, אלימות וקללות.

אתר האינדיפדנדנט הבריטי מדווח כי חברת טומסון עומדת לשווק את המכשירים החדשים בשתי רשתות הענק וול-מארט ו-Kmart בכל רחבי ארה"ב החל מהשבועות הקרובים. הפוריטנים האמריקאים כבר תולשים שערות מרוב התרגשות לקראת מכשיר הפלא החדש שינקה את חדר המגורים שלהם, אנשי הוליווד נרגשים מעט פחות והגישו תביעה משפטית שקוראת לאסור על שיווק המכשירים.
 
 
המכשירים שיעלו לצרכן 79$ (כ-₪380) מצויידים בטכנולוגיה שפיתחה חברה בשם ClearPlay. המכשירים יתוכנתו מראש על מנת לאפשר לצופים לפסוח על קטעים בסרט שיש בהם קללות, אלימות יתרה או תוכן מיני, על ידי החלשה של פס הקול או פשוט הרצה קדימה של הסרט.

מספר אנשי מפתח בהוליווד, ביניהם הבמאי סטיבן ספילברג והמפיק סטיבן סודרברג, תומכים בתביעה, אשר טוענת כי הטכנולוגיה מפרה את זכותם של הבמאים, אשר מצפים שאנשים יצפו בסרטיהם כפי שהם עשו אותם וללא צנזורה חיצונית.

"במסווה של הפיכת הסרטים לידידותיים למשפחה, ClearPlay מבקשת לערוך את כל החומרים שהם לא אוהבים", אמרה גילדת הבימאים של אמריקה. "בכך שהיא לא מבקשת את הסכמת הבימאי, אשר הופעת שמו על הסרט מייצגת את העובדה שמדובר ביצירה שלו, החברה יכולה לשנות ומשנה, הלכה למעשה, את משמעות וכוונת הסרטים".

המכשירים ידעו לצנזר כחמש מאות כותרים שונים. כשהצופה ישים עותק של אחד מהסרטים הללו במכשיר, הוא יוכל לבחור באחת מתוך 14 רמות סינון שונות. אם יבחר הצופה ברמת הסינון הגבוהה ביותר, אפשר רק לנחש כמה דקות יישארו ראויות לצפייה מסרטים מסוימים (ככל הנראה טוטו הניחושים הזה יהיה מעניין הרבה יותר מסרט של שוורצנגר שייגמר אחרי שלוש דקות).

חברת טומסון, שמשווקת את מוצריה באמריקה תחת המותג RCA, החליטה להריץ את מכירת המכשירים למרות התביעה שעומדת מולה. דובר החברה, דייב ארלאנד, אמר "מדובר בדרך נוספת בה הטכנולוגיה יכולה לשמש הורים כדי לפקח ולשלוט על מה שילדיהם צופים".

אולם כאן המקום לתמוה, אם המכשירים יודעים לסנן בסה"כ רשימה של 500 רבי-מכר הוליוודים, מה מבטיח שאם הילד יביא הביתה עותק של "גרון עמוק 9" או "האחיות שטיק בפעולה" המכשיר ידע לצנזר אותו?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by