ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
החוצה 

החוצה

 
 
צביקה בשור


אנגליה לא הצליחה להוציא מעצמה שום דבר שלא נכשל כבר קודם. מה שלא ניצח את שוודיה במוקדמות, לא עבר גם את רומניה. יורו 2000 נפרד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחד אחרון לדרך. אלן שירר חוגג שער פרידה (רויטרס)
 אחד אחרון לדרך. אלן שירר חוגג שער פרידה (רויטרס)   

הפעם זה לא היה בפנדלים, סתם קיבלנו בראש. לאנגליה אין נבחרת טובה, אם לא שמתם לב, וגם את המעט שכבר יש הורס האיש החביב והנערץ הזה, קווין קיגן. כמו כל הטרי ונבלסים שלפניו, גם קיגן בא בתור מושיע התקפי גדול, האיש שישחרר את אנגליה מהעבדות האפורה שלה, והספיק לקמול לנגד עינינו לכדי גראהם טיילור מדכדך.

אבל גם מבט לעבר גלן הודל, מגלה שכמעט אותו הרכב הפסיד לכמעט אותו הרכב של רומניה. מאז גם אינס הזדקן ולא נשאר שם שום דבר באמצע, חוץ מסיירות החוק והסדר של הרומנים. שנתיים עברו, וכלום לא השתנה.

שום דבר חדש לא היה אתמול בערב. שוב חוסר היכולת להחזיק כדור יותר מ-5 שניות. שוב התקיעה של בקאהם בצד, כשהוא מקבל כדורים רחוק מהשער, לא קרוב לקו השער כמו במנצ`סטר. שוב האחים נוויל במופע אימים, והדובדבן של פיל. שוב מייקל אואן מצוין ומוענש על זה. ורק דבר אחד היה שונה - דייויד בקאהם שיחק באמצע, אפילו אם רק לרגע.

קצת יותר מדקה לפני שהמשחק נגמר, בקהאם זז לרגע לכיוון האמצע, קיבל כדור מאינס, עשה כמה צעדים קדימה, עבר רומני, ומסר מסירה לא טובה, שעברה בלם אחד אבל נתקעה בשני. בפעם הבאה שבקהאם היה מקבל את הכדור בנקודה הזאת, הוא כבר היה מוסר טוב. אבל הפעם הבאה תהיה כבר במוקדמות של המונדיאל ביפן.
 
 

מסיבות השמורות עמה, ושאינן מובנות לי כלל וכלל, הוחלט להמשיך עם הטורניר למרות ההיעדרות האנגלית מהמשחקים. למען האמת, האירופא"ינקים שמחים לראות את האנגלים הולכים, ואף אחד לא יכול להאשים אותם. האנגלים שוב הוכיחו לאירופה שהקומץ שלהם יותר גדול, יותר אלים ויותר שיכור מאלה של הנבחרות האחרות.

לא שזה מה שגרם ללבנים להפסיד היום, אבל התמיכה המעוותת של היובס לא עזרה בכלל למזדקני קיגן, שחזר וביקש מהם לא להרוס את העלייה הגדולה שאנגליה כולה יכולה לעשות, ותתחיל מהנבחרת. דיווחים על הרחקות, דיונים מפלגתיים באופ"א, התנצלויות והתנגחויות של טוני בלייר ושאר ירקות לא יכלו לעזור לנבחרת להתרכז יותר מדי. אבל כנראה שאת הגיבנת הזאת אנגליה תצטרך לסחוב איתה עוד הרבה שנים, למרות כל ההצעות לפתרונות קסם חדשים.

 
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by