ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הטנקים חוזרים! 

הטנקים חוזרים!

 
 
אמיר פוקס

משתפים את קבצי ה-MP3 ברשת, רואים כוכבים, נועלים תיקיות מעיניים חטטניות ומפוצצים אחד לשני את הצורה במשחק קלאסי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכנת השבוע – Streamsicle

 
במשך השנים לבטח הצלחתם לאגור כמות עצומה של קבצי MP3 (חוקיים כמובן). הבעיה היא שכדי לשמוע את השירים שלכם במקום אחר אתם צריכים לצרוב את השירים על דיסק (פתרון מעט מסורבל) או לקחת את המחשב איתכם לכל מקום (פיתרון מסורבל מעט יותר). ובכן, מהיום יש לכם פיתרון שלישי ונוח יותר בדמות התוכנה הבאה שתאפשר גישה לקבצי ה-MP3 הממוקמים בדיסק הקשיח שלכם מכל מחשב בעולם.

התוכנה יוצרת מעין שרת פרטי על הדיסק הקשיח, המיועד אך ורק להשמעת קבצי MP3, והמאפשר לכם לנהל את ספריית השירים, להוריד ולהוסיף קבצים חדשים, לשנות את סדר שמיעתם וכו'. בנוסף, יוכל כל אדם שיידע את מספר ה-IP שלכם להתחבר אליכם ולהקשיב לשירים שלכם, מבלי להתעסק עם העברות מידע, צריבות ושאר ירקות.
 
גודל: 11.18MB

גירסה: 2.0

רשיון: חופשי

להורדה
 

StarStrider – רואים כוכבים

 
מעכשיו כבר לא צריך טלסקופ כדי לצפות בשלל הכוכבים הנמצאים בשמים, אפשר להסתפק במחשב. התוכנה הבאה מכילה את כל המידע שתזדקקו לו בכדי לצפות בכוכבים הנמצאים במערכת השמש שלנו ואף בכאלה במערכות שבחיים לא שמעתם עליהן. בעזרת התוכנה תוכלו לאתר מיקומים מדוייקים של כוכבים או מערכות, להתקרב ולהתרחק אליהם והכל במציאותיות, דיוק ומקצועיות ראויים לציון. מומלץ במיוחד לכל חובב אסטרונומיה באשר הוא.
 
 
גודל: 7.51MB

גירסה: 2.6

רשיון: שיתופי

להורדה
 

Folder Locker – נועלים תיקיות

 
מעוניינים להסתיר חומר "סודי" מעיניים חטטניות? רוצים להחביא מידע או פשוט למנוע גישה למקומות מסויימים בדיסק הקשיח שלכם? אביעד כרמל יצר תוכנה שעושה בדיוק את זה. הסוד של התוכנה הזו היא בפשטות השימוש בה: בוחרים ספריה ואת סוג ההצפנה שאתם מעוניינים בה (למשל, להעלים אותה מהקבצים הרשומים ב"מחשב שלי"), לוחצים על כפתור, והספריה לא קיימת. התוכנה עצמה בעברית, קטנה, נוחה מאוד והיא אינה נראית בסרגל הכלים (Taskbar).
 
גודל: 280KB

גירסה: 2004

רשיון: חופשי

להורדה
 

Scorced3D – פיצוצים נוסח שנות ה-80

 
שחקני המחשב הוותיקים שביניכם בוודאי זוכרים את Scorced Earth – משחק עתיק שבו כל שחקן הפעיל טנק והמטרה שלו הייתה לחסל את הטנקים האויבים בשלל דרכים, בין אם מדובר בירי טילים אטומיים שהשמידו חצי מהמסך או טילים שכיסו את האויב בנפאלם בוער. לאחר כל שלב קיבלתם סכום כסף על פי הביצועים שלכם, ובעזרתו יכולתם לקנות עוד חימושים והגנות לקרבות העתידיים.

המשחק הישן נעלם עם הזמן, אך לא נשכח. וכעת הוא חוזר ובגרסה תלת מימדית מרשימה למדי. מכיוון שהמשחק הוא כרגע תלת מימדי לחלוטין, יתכן ובתחילה תתקשו מעט לשחק בו, אולם לאחר כמה נסיונות אתם תוכלו לחסל את האויבים שלכם בקלות. המשחק מכיל את רוב האפשרויות מהמשחק הקודם ואפילו מגיש אפשרות משחק אונליין שתיתן לכם להשמיד זרים מוחלטים ברשת.
 
גודל: 18.9MB

גירסה: 37

רשיון: חופשי

להורדה
 
יש לכם תוכנה פייבוריטית? רוצים לשתף את קוראי "תוכנות השבוע" בתוכנה שאי אפשר לחיות בלעדיה? כתבו לנו או בקרו בפורום התוכנות של נענע, ציינו את שם התוכנה ומדוע אתם אוהבים אותה, צרפו פרטים על עצמכם ואנו נשמח לפרסם את המלצותיכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by