ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
המלחמה הזו מה זה שטחית 
 
 התמונות לקוחות מהאתר של פוג`יטסו   
 
מערכת חיים ברשת

חברת פוג'יטסו מאשימה את חברת סמסונג בהפרת פטנטים בתחום מסכי הפלזמה השטוחים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מלחמת פטנטים חדשה פרצה בין שתיים מהיצרניות הגדולות בעולם של מסכי הפלזמה שמשמשים בצגי תצוגה שטוחים ובמכשירי הפלצפון הצבעוניים. חברת פוג'יטסו היפנית הגישה לבית המשפט הפדראלי בארה"ב תביעה כנגד ענקית האלקטרוניקה הדרום קוריאנית, סמסונג.

בתביעה מאשימה פוג'יטסו את סמסונג בהפרה של פטנטים בתחום צג התצוגה מפלזמה (PDP). התביעה הזו של פוג'יטסו מגיעה לאחר תביעה קודמת שהגישה סמסונג במדינת קליפורניה בחודש פברואר, כך מדווח ה-BBC.
 
 
פוג'יטסו מבקשת מבית המשפט למנוע מסמסונג לייבא מסכי פלזמה לארצות הברית. "פוג'יטסו השקיעה יותר משלושים שנה משאבים ניכרים לפיתוח מסחרי של טכנולוגיית PDP אמינה", מסר מסאנובו קאטו, נשיא חטיבת זכויות הקניין של פוג'יטסו. "אנחנו לא יכולים להרשות לאחרים לנצל את ההמצאות יקרות הערך הללו ללא פיצוי מתאים".

פוג'יטסו מייצרת כיום כרבע ממסכי הפלזמה בעולם באמצעות חברת פוג'יטסו-היטאצ'י תצוגת פלזמה בע"מ, מיזם משותף לה ולחברת היטאצ'י. החברה תובעת את חטיבת סמסונג SDI, אשר מייצרת כחמישית ממסכי הפלזמה בעולם.

דובר מטעם סמסונג מסר כי "ישנו וויכוח לגבי טענותיה של פוג'יטסו והאם היא יכולה לאכוף אותן. אנחנו נמתין לפסיקת בית המשפט".

הקרב בין שתי חברות הענק מעניין במיוחד לאור הערכות מומחי שוק ה-IT, על פיהן צפוי שוק הטלוויזיות עם מסכי הפלזמה להפוך לשוק מוצרי הצריכה בעל שיעור הגדילה המהיר ביותר השנה. שתי החברות מגבירות את קצב הייצור ומתכוננות, מן הסתם, למאבק השליטה העתידי על השוק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by