ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
Skype יוצאת מהבית 
 
 
מערכת חיים ברשת

חברת סקייפי הכריזה אתמול על הפצת גרסה חדשה של תוכנת הטלפוניה שלה גם לשוק מחשבי כף היד; בקרוב גם בלינוקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת Skype, זו שחיברה את המחשבים שלנו האחד לשני באיכות קול יוצאת דופן, הוציאה אתמול גרסת ניסיון של תוכנת הטלפוניה שלה גם למחשבי כף יד. היישום החדש שזכה לשם "PocketSkype" מתוכנן עבור מחשבי כף יד שפועלים עם מערכת ההפעלה PocketPC 2003 של מיקרוסופט.

מחשבי כף היד שיצויידו בתוכנה החדשה יוכלו לערוך שיחות טלפון ללא הגבלה באמצעות האינטרנט ולדבר עם כל מי שעל מחשבו כבר הותקנה התוכנה. אתר CNET מדווח כי בחודש שעבר הכריזו מייסדי החברה, אותם האנשים שיצרו את קאזאה, על השקעה של 19 מיליון דולר שבעזרתה, כך הם מקווים, הם יוכלו לחבר את לקוחות סקייפי גם אל רשתות הטלפוניה המסורתיות.
 
 
על פי נתוני החברה, הורדה התוכנה מהרשת כבר כעשר מיליון פעמים מאז עלתה לרשת באוגוסט 2003.

מנכ"ל סקייפי, ניקלאס זנסטרום הכריז כי "הוספתה של סקייפי לשוק מחשבי כף היד מהווה צעד חשוב עבורנו לספק את הסחורה, ולוודא כי משתמשי התוכנה יוכלו לבצע שיחות מכל מקום ולא רק מהבית או מהמשרד".

מדובר בצעד ראשון במסע ההתרחבות הצפוי של החברה לעבר מכשירים נוספים. החברה מתכננת להוציא גם גרסאות סקייפי עבור טלפונים סלולריים ולמכשירים שעובדים עם מערכות ההפעלה לינוקס, פאלם וסימביאן. צעד נוסף בדרך אל העושר כרוך בהכרזתה של החברה כי בעתיד היא מתכוננת לגבות כסף על המוצר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by