ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יש לכם ממתינה ממלאך המוות 
 
 מישהו יודע אם יש קליטה בגן עדן?   
 
מערכת חיים ברשת

תיאוריה מתמטית חדשה (!) מציעה הסבר אפשרי לקשר בין הקרינה הסלולרית הנפלטת מהפלצפונים לבין גידולים במוח, אלצהיימר ושאר ירקות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הקרינה הנפלטת ממכשירי הטלפון הסלולרים עלולה להזיק לתאי הגוף בכך שהיא מגבירה את הכוחות שהם מפעילים האחד על השני, כך פרסמו מדענים. ממצאים אלו יכולים להיות המפתח לטענות שגורסות כי הפלצפונים גורמים לסרטן ושאר בעיות בריאותיות.

אתר הניו סיינטיסט מדווח כי פיזיקאים שוודים בדקו את ההשפעות של הקרינה האלקטרומגנטית על תאי דם אדומים בעזרת תיאוריה מתמטית. המומחים סייגו את ממצאיהם, ואמרו כי מדובר בממצאים תאורטיים בלבד ונכון לעכשיו אין כל ראיה לנזקים לבריאות.

מזה מספר שנים קיימת הנחה שטלפונים סלולרים יכולים לגרום לגידולים במוח ולמחלת האלצהיימר, אך המחקרים עד כה לא הצליחו להוכיח את העניין באופן חד משמעי.
 
 
הדעה הרווחת גורסת כי גלי רדיו יכולים להרוס תא אך ורק אם הם חזקים מספיק כדי לשבור את הקשרים הכימיים בין התאים (או לבשל רקמה), אולם הקרינה הנפלטת מהמכשירים הסלולריים היא נמוכה מדי בשביל לחולל את זה.

החוקר בו סרנליוס מאוניברסיטת לינקופינג בשוודיה בחן אפשרות נוספת בעזרת מידול של תאי דם אדומים. הניסוי המתמטי בדק את השפעתה של הקרינה האלקטרומגנטית (בתדירות 850 מגה הרץ, שהיא התדירות הממוצעת של המכשירים הסלולרים) על תאי דם אדומים.

למולוקולות המים קיימים קטבים בעלי מטען חשמלי חיובי ושלילי אשר יוצרים כוחות בין התאים. כוחות אלו הם בדר"כ חלשים מאוד (מיליארדית הניוטון). בעקבות החשיפה לקרינה הסתדרו כל הקטבים של התאים לאותו הכיוון, מה שהגביר באופן בלתי צפוי את הכוחות ביניהם פי אחד עשר.

אם תוכח תיאוריה זו בניסויים, יוכל הדבר להוות הסבר והוכחה לפגיעה ברקמות. עם זאת, יש לציין כי כל המחקרים שנערכו עד כה בתחום לא הצליחו להוכיח כל קשר בין הטלפונים הסלולרים לבין כל סוגי המוות והתחלואים הנוראיים המיוחסים להם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by