ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
המוזיקה החוקית הכי זולה ברשת 
 
 
מערכת חיים ברשת

חנות המוזיקה המקוונת Wippit מציעה שירים ב-29 פני ופותחת בכך את מלחמת המחירים שהשוק האירופי מצפה לה כבר זמן רב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חנות המוזיקה הבריטית המקוונת Wippit פתחה מחדש את שעריה ביום ששי והיא מציעה למכירה שירים במחיר של החל ב-29 פני (2.4 ₪ לשיר). בכך בעצם פתחה החנות את מלחמת המחירים בתחום המוזיקה הדיגיטלית באירופה.

לשירות שהושק מחדש יש קטלוג המכיל כ-150,000 שירים. החנות החדשה תמכור חלק קטן מהשירים (ביניהם הלהיט "!Hey Ya" של Outkast) במחיר של 29 פני. שירים אחרים ישאו תגי מחיר נפוחים קצת יותר: 49 פני, 79 פני ו-99 פני.
 
 
רוב שירותי המוזיקה המקוונים באירופה גובים כיום 99 פני (8.20 ש"ח) לכל הורדה, באופן שאמור לחקות את הצלחתו של המודל העסקי שהציגה חברת אפל בחנות המקוונת שלה, iTunes, אשר גובה 99 סנט להורדה.

מנתחי שווקים צופים כי במשך הזמן ירדו מחירי הקבצים ככל שיותר חנויות מקוונות יפתחו ברשת. אחת הביקורות הרווחות ביותר שנשמעות כיום על שירותי ההורדה הקיימים, היא על כך שרכישת אלבום שלם אונליין עולה יותר מרכישת אותו אלבום על תקליטור בחנויות הלא-וירטואליות.

החנות הבריטית Wippit עומדת להחתים לייבל גדול נוסף, כך מסר לרויטרס מייסד החברה, פול מאיירס. בחודש שעבר החלה החברה להציע מוזיקה להורדה של אמנים החתומים בחברות EMI ו-BMG, שתיים מתוך חמש חברות המוזיקה הגדולות בעולם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by