ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
רעידת אדמה מתוצרת טורקית 

רעידת אדמה מתוצרת טורקית

 
 
צביקה בשור

הטורקים החליטו להאריך את מסע ההופעות שלהם בקרב הגולים, איטליה החליטה לייבא לדל פיירו ספר צמוד, ואל תגידו שלא אמרנו לכם שזה מה שיקרה. יורו 2000 חוגג את חג הפועל (הזר)


 
 
 
 
 
 
 
 
 

בבית של פיסטוק

תרשום לי שניים, בבקשה. מהאקאן סוקור לפינה השמאלית באהבה (רויטרס)
 תרשום לי שניים, בבקשה. מהאקאן סוקור לפינה השמאלית באהבה (רויטרס)   

היינו מתים, אתם יודעים מה? היינו מתים. היו כאן שלקחו על עצמם לעודד את הטורקים בגלל שהם "נראים כמונו". אבל הם לא נראים כמונו, נשבע לכם. אם היינו נראים ככה אז היתה לנו נבחרת כדורגל ענקית וחוב לאומי ענק שמאיים למוטט את המדינה, על משטרה הבעייתי קמעה, בכל רגע נתון.

לא רק זה, אם היינו כמוהם היינו טכנים, וזה עוד יוד אחת, והיה לנו חלוץ שיכול לגמור שתיים וחצי הזדמנויות בשני שערים. היינו יכולים להחזיק בכדור גם ליד הרחבה, ולא היינו צריכים להעיף את הכדורים מההגנה להתקפה. היינו קבוצה. והם קבוצה הטורקים האלה, וגם אם הם לא, אז הם ווינרים, מה שקשה להגיד על העיסה שלנו. ולא, אל תקפצו ישר ותרצו להיות טורקים. לא להיט שמה, למרות הכל.

הבאה בתור היא פורטוגל. נבחרת שהיא כבר מעל הבינוניות הבלגית הנחושה, למרות שלא ברור כמה מעל. פיגו לא פראייר, ואם הטורקים מתכוונים לתת לגומש את כמות המצבים שהם אכלו מהבלגים, אז זה ייגמר בלא פחות מחמישיה, וגם זה כי לפורטוגלים אין תאבון ליותר. השאלה היא כמה תנסה טורקיה להוציא לפורטוגל את החשק לשחק, מה שעבד מצוין לרומניה, למרות ההפסד המזליסטי.

ובואו נישא תפילונת שהעובדה שהנבחרת שלהם עלתה לרבע גמר, תספק את האוהדים הטורקים (וגם בתקווה את האנגלים) ושאף אחד לא ימות, והמהדרין היו מוסיפים שאפילו הרוג אחד לא שווה את זה.
 

מלא הפתעות

מחכה למילה מדדש. די ביאג`ו מסמן לנילסן מי צריך לפתוח לצד באדיר (רויטרס)
 מחכה למילה מדדש. די ביאג`ו מסמן לנילסן מי צריך לפתוח לצד באדיר (רויטרס)   

לכל מי שלא ממש עקב, אז גם לבתים המוקדמים יש כבר את הצ`כיה שלה. איטליה ינקה היום את הנקודה האחרונה בקופה, ועכשיו היא עומדת שם עם הקרניים קדימה, מסתכלת בית אלפה ומסננת: "קדימה, מי הבא בתור?". אז נכון שהשוודים היו יותר טובים מהם, ונכון שטולדו עצר המון כדורים שנראו כאילו הם חייבים להיכנס. אבל טולדו עצר את הכדורים האלה, והם ניצחו, ולניצחון כבר מזמן נתנו בלעדיות מול הדברים האחרים בעולם.

האל כבר יכה בי על מה שאני עושה כאן, אבל לדעתי יש לאנגלים מזל מחורבן שהם נתקלים באיטליה כבר בשלב הבא, אם וכאשר, כי איטליה היא תמיד חומר של גמר, וחוץ מצרפת, מי עוד יכול לעצור אותם, עם הפסיעות הקטנות האלה, כל פעם ניצחון קטן, קשה וניצחון? וכולי תקווה שכל מה שאמרתי יתברר כשטות מוחלטת, ואני אזכה לראות את מייקל אואן מקבל כדור מנגיחה של שירר באמצע המגרש, רץ איתו עד לטולדו וגווווווווווווווווווווווווווול.

ואחרי ניתוח מעמיק של הסיבות להצלחה של האיטלקים, לא נמצאה תשובה אחרת מלבד העובדה שהשיער של דל פיירו פשוט ארוך מספיק עוד פעם, אז כנראה שהוא החלים מפציעת הראש הקלה שהיתה לו. עכשיו יש ליוסי אבוקסיס למי למסור, כשהוא מקבל כדור במתנה מקשר יריב.
 
 
לתגובות tzvikabe@netvision.net.il

ליומן האליפות המלא של ``הגביע הקדוש``

לפורום הכדורגל של נענע

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by