ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תמונות ראשונות מ-Gmail 
 
 
אורן הוברמן

הצצה ראשונה למערכת המייל החדשה של גוגל; בין הפיצ'רים: פילטר ספאם, מערכת חיפוש הודעות והמון, אבל המון, מקום פנוי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נדמה כי ההכרזה על מערכת המייל החדשה של גוגל, Gmail, הייתה אחת ההברקות השיווקיות של השנה. תאריך ההשקה, ה-1 באפריל, עשה רע מאוד ללחץ הדם של עיתונאי מחשבים בעולם, ושיחק כנושא שיחה לוהט בכמעט כל פורום המכבד את עצמו. עד הרגע האחרון לא היה ברור ממש, האם מדובר בשירות חדש (ועל פניו, כמעט טוב מדי בכדי להיות אמיתי) או שהחבר'ה של גוגל מביאים אותה במתיחת אחד באפריל מטורפת על חשבון כולם.

אתמול העניין התברר סופית (ולא לפני שסוכנות הידיעות רויטרס השביעו אישית בדבר את סמנכ"ל החברה, ג'ונתן רוזנברג): אין מדובר במתיחה, וכל הפרטים נכונים.

אחרי שנגלו הפרטים הראשונים התחיל סבב שמועות חדש. תמונות מתוך קרבי המערכת החדשה הופצו ברשת, חלקן אמיתיות, חלקן הסתברו כמזויפות. לגבי האחרונות, אחת ההשערות היותר מופרכות דיברה על כך שמדובר בדיסאינפורמציה שהושתלה בידי גוגל עצמה (מה שנדמה להיות לא לגמרי בלתי אפשרי, במיוחד לאור ההשקה ב-1 באפריל והעיכוב הארוך בתגובה לתקשורת שאחריה). עם זאת, סביר יותר כי מדובר בעוד חובב פוטושופ עם יותר מדי זמן פנוי.

אתמול בערב שיחררה גוגל, בעצמה, תמונה רשמית מתוך Gmail, דבר שסגר גם את אחרון הספקות. כפי שפורסם בתחילה, לכל משתמש יוקצה ג'יגה של זיכרון לשימושו. בין הפיצ'רים: סינון ספאם מתקדם, מערכת חיפוש שלא נראתה כמותה בדואר-מבוסס-רשת ושרשור אוטומטי ויעיל של הודעות וחברים (ההודעות של כל "חבר" מוצגות כמו בפורום, אחת מתחת לשניה). בנוסף, כוללת המערכת גם פרסום מפולח על פי תכני ההודעות (כפי שקיים היום בכל חיפוש בגוגל). על האחרון, על אף שהשירות עוד טרם הוצע לקהל הרחב, כבר הספיקו לא מעט פרנשים-ברגע להזדעזע עד לעמקי נשמתם.

מעריכים כי במהלך החודש יפתח השירות לקהל הגולשים. בינתיים, הנה לכם תמונות מבפנים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by