ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עוד שבועיים של שיחות חינם 
 
 
אורן הוברמן

תוכנת FWD מחזירה עד ה-15 באפריל את השיחות-חינם; היעדים הזמינים: ישראל והוותיקן, לא כולל רשתות סלולריות. כמו בפעם שעברה, צפו להתנפלות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בשבועיים הקרובים, בפעם השניה בחצי השנה האחרונה, תוכלו לדבר בלי חשבון בעזרת מחשב, מיקרופון וחיבור לרשת בלבד.

חברת FWD שבה ומאפשרת השבוע למשתמשי התוכנה להתקשר בעזרת המחשב לקווי בזק רגילים. בניגוד לפעם שעברה, הפעם לא תוכלו להתקשר לכל העולם אלא "רק" לחברים מישראל ומהוותיקן (במקרה ויש לכם כאלו). בדומה לפעם הקודמת, לא תוכלו להתקשר למספרים סלולריים. גם תושבי חו"ל יוכלו להתקשר באמצעות התוכנה לקווים רגילים בישראל ובוותיקן בלבד.

השירות יהיה פתוח עד ה- 15 באפריל, תקופת הפסח והפסחא, הוא מוצע בחינם ואינו מצריך הרשמה מיוחדת.

בדצמבר 2003, חשפנו לראשונה במדור את המבצע הראשון שהציעה החברה. מייסד החברה, ג'ף פולוור, אמר אז כי זו דרכו לאפשר לעמי העולם לברך אחד את השני לכבוד השנה החדשה, ובאותה הזדמנות להציג את טכנולוגיית ה-VOIP שאותה הוא מנסה לקדם.

המבצע הקודם היה לשבוע בלבד, אולם ההתנפלות היתה כל כך גדולה עד שזמן קצר לאחר הפרסום התרסקו שרתי התוכנה והשאירו בחוץ מאות אלפי גולשים שלא צלחו אפילו את תהליך ההרשמה. במקביל נגמר האשראי שפולוור קיבל מחברות הטלפוניה הרגילות, והוא נאלץ לפתוח את הכיס כדי לשהמבצע יסתיים בהצלחה. סביר להניח גם הפעם יחזרו התקלות – לכן מומלץ להתאזר בסבלנות.
 

מדריך התקנה מהיר

לפני הכל, אנו ממליצים בחום לעיין במדריך הרשמי של FWD.

1. הורידו את התוכנה מהכתובת הזו (נסו כאן, או כאן) והתקינו אותה במחשבכם.

2. לאחר ההתקנה יופיע בפניכם אשף כוונון הרמקולים. וודאו שהרמקולים והמיקרופון מחוברים וכווננו את התוכנה בהתאם להדרכה.

3. לאחר הכוונון, יופיע דף הרשמה קצרצר. ראשית תדרוש מכם התוכנה להעתיק מספר תווים מהמלבן האפור למעלה, לשדה הרישום (על מנת לנפות תוכנות זדוניות שיוצרי התוכנה מבקשים לסנן). אחר כך תדרשו למלא שם מלא (אפשר בדוי כמובן) ומספר פרטים נוספים. מלאו ואשרו.

4. עתה יופיע בפניכם ממשק התוכנה (ראו תמונה בתחילת הכתבה). בכדי לחייג לטלפון-בזק, לחצו לחיצה אחת על הטלפון הירוק, וכשתשמעו צליל חיוג חייגו את המספר. כדי לחייג לטלפון שמספרו 03-4119999, יש לחייג כוכבית, 972, את הספרה השנייה של איזור החיוג (3, במקרה הזה) ואת המספר. בכדי להוציא לפועל את השיחה, יש ללחוץ בשנית על כפתור הטלפון הירוק. במקרה שתואר, לדוגמה, נחייג כוכבית 97234119999 שלאחריו לחיצה בודדת על הכפתור הירוק.

במקרה ובכל זאת הטלפון מסרב לחייג, יש לבצע את הפעולות הבאות: לחצו על כפתור ה-MENU (מימין לכפתור ה-CLEAR), בחרו ב-System setting, בתפריט שיפתח בחרו ב-SIP Proxy. הקליקו פעמיים על המילה PROXY1. לפניכם יפתח תפריט חדש, שהשורה הראשונה בו תהיה enabled. הקליקו עליה פעמיים וסמנו את המילה YES. סגרו את חלון ההגדרות ונסו שנית.

מומלץ לסגור יישומים תופסי פס (קאזאה, אימיול וכו') במהלך השימוש בתוכנה.
 
להורדת התוכנה.

שיהיה חג שמח!
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by