ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יד ראשונה, מאתר 

יד ראשונה, מאתר

 
 
מערכת חיים ברשת

Songs.co.il מציע לכם לקנות שירים ואולי לזכות במכונית משומשת שתעוצב בידי אמני החברה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר מכירת השירים של songs.co.il, NMC, עומד להגריל בין לקוחותיו מכונית מסוג פג'ו סדן 306, מודל 2001 (לבנה). אם זה לא מספיק כדי לגרום לכם לפתוח את הארנק, מנסים ב-NMC להמתיק את הפרס על ידי אבזור ועיצוב המכונית באופן שיהפוך אותה ל"פריט אספנים".
 
המכונית תעוצב על ידי אמני החברה, שאפילו יתרמו חפצים אישיים שינעימו את נסיעתכם (זאת בתקווה שהטעם שלהם בריפוד לא נופל מהמוזיקה שהם יוצרים). המכונית הלא שגרתית תיחשף ב"אירוע חגיגי" בהמשך החודש.
 
אם תתנהגו אליה יפה היא גם תשיר
 אם תתנהגו אליה יפה היא גם תשיר   
מאז עלה האתר בנובמבר 2003 מנסים פרנסיו לגרום לנו לרכוש שירים בכסף טוב בכל דרך אפשרית. בחודשים שעברו הציעו לנו לרכוש שירים דרך כרטיסיה, לקנות את האלבום האהוב עלינו עוד לפני שהוא מגיע לחנויות ואפילו לזכות בהופעה ביתית פרטית של האומן האהוב עלינו. אמנם המתחרים של NMC מציעים מוזיקה מכל החברות ומכל העולם במחיר של 0 ₪ לשיר, אבל מאוד יכול להיות שלשיר יצורף בעתיד מכתב מעורך דין (שלא לדבר על רגשות האשמה ועל הפגיעה ביצירה הישראלית).
 
 
כדי להשתתף בהגרלה תצטרכו לרכוש דרך האתר עשרה שירים, אלבום או כרטיסייה. מבין המשתתפים יבחר זוכה באופן אקראי בתאריך הסיום של המבצע, ה-29 ביולי, והוא יקח את הפלא המוזיקלי הביתה. רק זהירות מכדור הדיסקו שתלוי מתחת למראה – זה יכול לסנוור.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by