ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גוגל מייל – אמת או מתיחה? 
 
 
צבי טלית

גוגל הודיעה הבוקר על מה שנראה כמתיחה האולטימטיבית: שירות אימייל שיציע בחינם אחסון בנפח 1 ג'יגהבייט. חלום או סתם מתיחה?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת גוגל הכריזה אתמול בלילה על השקתו הקרובה של GMAIL, שירות הדואר האלקטרוני החינמי שלה. בהכרזה זו, קופצת גוגל אל תוך הבריכה הצוננת של עסקי הדוא"ל מבוסס הרשת, בריכה ששורצת בכרישים דוגמת מיקרוסופט ויאהו.

השירות החדש, כך על פי דף האינטרנט שהוציאה גוגל, יכלול פונקציה שתאפשר למשתמשים לבצע חיפוש במנוע החיפוש הפנימי של החברה ולאתר כל אי-מייל שהם אי פעם שלחו או קיבלו. למי שזה נראה קצת חשוד, בהחלט יכול להיות שמדובר במתיחת אחד באפריל.
 
 
פרט שני שניאותו אנשי החברה לשחרר הוא כי השירות יגיע עם 1 ג'יגה בייט אכסון חינם, שזה בערך פי מאה ממה שהמתחרים הישראליים נותנים או פי 500 ממה שהוטמייל מספקת. (כבר אמרנו לכם שזה נשמע חשוד, לא?)

נושא חביב נוסף שהופך את הכרזת העיתונות של גוגל לאמינה טיפה פחות, הוא נושא הפרסומות: החברה מתחייבת שלא יהיו באנרים של פרסומות ופופ-עפים בכל פינה. הפרסומות שכן ישרצו בשירות יכילו לינקים פרסומיים שקשורים לנושא האימייל.

לעת עתה השירות עדיין לא פותח את שעריו בצורה גורפת (מי אמר מתיחה ולא קיבל?) אלא אך ורק לקומץ של משתמשים מוזנים, כאשר הכוונה היא לפתוח את השירות לקהל הרחב בתום תקופת ניסוי בת מספר שבועות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by