ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ניצחנו את גרמניה!! 

ניצחנו את גרמניה!!

 
 
צביקה בשור


אחרי 34 שנים, אינספור הרוגי מלכות והתקפי לב, אפס תארים, נאחס ענק ולותר מתיאוס נצחי, אנגליה ניצחה היום את הגרמנים, ועכשיו ניתן לעצמנו לחלום עם קיגן שהפעם אפשר לעשות את זה עד הסוף. יורו 2000 מדבר אנגלית, ולמי בכלל אכפת מהשאר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

את Shear

ייהיה גביע, תהיה אירופה, תבוא האליפות. אוהדי אנגליה מתחילים לספור מחדש (רויטרס)
 ייהיה גביע, תהיה אירופה, תבוא האליפות. אוהדי אנגליה מתחילים לספור מחדש (רויטרס)   

עירו של המלך שארל, שכבר ראתה איך עונה שלמה של מכבי ת"א נהרסת במחי משחק אחד גרוע, זכתה היום להכנס לספרי ההיסטוריה של הכדורגל האירופי. אחד מהמאבקים העיקשים של היבשת, אל מול שובר הגלים הממוכן של הרייכרים. גרמניה הספיקה להתאחד, לראות את אחת הקדנציות הארוכות ביותר של מנהיג באירופה, להעביר את הבירה לברלין ועדיין לא להתמוטט מול המאמצים הכבירים של דורות הבנים שהביאו אותנו לאן שאנחנו.

העיר הזאת מוצפת עכשיו בחבורה הנפלאה האחרת, זאת שכולם כל כך אוהבים להשמיץ, של אוהדים אנגלים שיכורים ושמחים, שיכורים משמחה. כל היום הם נאלצו להלחם על חייהם מול כוחות המשטרה ההולנדית (הגרמנים התחילו) ועכשיו הם מלכים. האימפריה הבריטית, ביום השנה לניצחון המופלא של וולינגטון על נפוליאון, על אדמותיה של בלגיה, חוזרת הממלכה לתפקידה הישן כמגנתה של היבשת, מול האימפריאליזם הפנים אירופי של העריץ התורן.

אין הרבה מה להגיד על הניצחון של הערב (מה שיסביר את הטור הקצר). זה היה ניצחון ענק של האיש הלבן הנושא בעול, ניצחון של אימפריית אור על אימפריית חושך, ניצחון של אנגליה על גרמניה לכל הרוחות, זה לא אומר את הכל?

וביום כזה, אין לנו אלא לשלוח תנחומים עמוקים לנבחרות הקריקט והרוגבי שלנו, שידן לא השיגה להן ניצחון היום. אתם בלבנו, בחורים אמיצים, למרות שהיום הוא יום של שמחה, שמחה, שמחה.
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by