ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אחרי בריסל, לפני הייזל 

אחרי בריסל, לפני הייזל

 
 
צביקה בשור


את הזוועה שהביאו עלינו הטורקים והשוודים יכול למחות רק זוג משחקים משובח מחר. על הזוועה שעלולים להביא עלינו הטורקים, יהיה קשה למחול. יורו 2000 מתאבל על יום שבוזבז

 
 
 
 
 
 
 
 
 

לוגו

נו, שלפחות כמה בנות יהנו מהמשחק הזה. מיאלבי עושה פוזות של כוסון (רויטרס)
 נו, שלפחות כמה בנות יהנו מהמשחק הזה. מיאלבי עושה פוזות של כוסון (רויטרס)   
זה לקח לנו כמעט שבוע, אבל הנה הגיע היום ובתולינו חלפו עברו להם מן הטורניר. כן ילדים, באו הטורקים והשוודים, והביאו לנו את המאופס הראשון, ואלוהים עדי שהתוצאה לא קיפחה אף אחד, חוץ ממי שחשב שיהיה כדורגל והתיישב מול המסך הקטן.

זה בכלל היה צריך לבוא הרבה לפני. למעשה, זה היה צריך לבוא כבר במשחק הראשון, עם הבלגים האפורים בתפקיד הורסי המסיבות של אירופה, והשוודים בתפקיד עצמם. אבל לא, כל מני אמפנזות וגורים הביאו אותה במשחק לא רע בכלל, שגרם גם לאיטלקים לכבוש 2 שערים במשחק הבא, ואחרי שסלובניה ויוגוסלביה הפכו משחק דל בפוטנציה לאורגיה, כבר התחלתי לחשוב שאולי הפעם נראה טורניר מושלם, בלי אף נפילה גדולה מדי.

אז לא, ועל חטא הגאווה נגד אלילי הבינוניות המרכז אירופית משלמים בזוועות כמו היום. מה טוב שמחר, הו מחר, צ`כיה משחקת נגד צרפת, במה שמבחינתי הוא המפגש של שתי הקבוצות הכי טובות בטורניר הזה. לא צפוי להיות דיסקו, כי אלוהים לא הולך לדיסקוטקים, אבל אחרי היום די ברור שלעולם לא מוקדם מדי לרוק אנ` רול.
 

לקחת ללב

 
בניגוד למה שמספרים לנו, האלימות שפרצה היום בין האוהדים השוודים לאוהדים הטורקים לא היו הראשונות. הטורקים כבר הספיקו ללכת מכות גם עם האיטלקים, בזמן שצפו בבריסל על מסך ענק במשחק בין שתי בנבחרות, שהתקיים בכלל בארנהיים.

אז הטורקים הם משרצה של אלימות מכוערת (בלי להכליל כמובן, יש לטור לכותבו תחושות עמוקות של הזהות עם שותפתנו האסטרטגית ויעד הנופש המועדף על רבים מבנ"י) ואנחנו נורא מופתעים, למרות ששתי גופות של אוהדי לידס מספרות לנו את זה מאז חצי גמר גביע אופ"א.

האנגלים, הגרמנים ושאר המערב אירופא"ניקים כבר הסיקו את המסקנות הפנימיות שלהן, הגם שהן הסיקו אותן בגלל לחצים חיצוניים, והן כולאות את הנגעים העכורים בתוך תחום השיפוט שלהן, בלי לתת להם לצאת החוצה ולטנף מדינות אחרות. גם אצל הטורקים לא מדובר על יותר מגרעין אלים של אוהדים, שמוצאים פורקן בלהוציא שם רע לכל מה שנושא דגל אדום עם חצי סהר.

אבל אצל הטורקים הבעיה קצת יותר מורכבת, בגלל סוגיית העובדים הזרים. כנראה שהפחד האירופי מהגרעין הטורקי העצום שחי בתוך אירופה גורם לרשויות הכדורגל של היבשת להעלים עין ממה שקורה תחת האף הלכאורה רגיש לכל מפגן אלימות באשר הוא שם. אחרת קשה להבין למה בדיוק מחכים שם, החברים ההולנדים, שלא לדבר על הבלגים, שכבר ראו תוצאות חוליגניזם מהן. 
 
להגיע לכולם בפורום הכדורגל של נענע

להגיע לכותב באימייל

להגיע לטורים הקודמים ביומן האליפות המלא של "הגביע הקדוש"
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by