ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
ויראלי 
הישראלי היפה: ישראלים מתגייסים לחגוג עם ילד בן 6 שמעולם לא חגגו לו יום הולדת 

הישראלי היפה: ישראלים מתגייסים לחגוג עם ילד בן 6 שמעולם לא חגגו לו יום הולדת

 
ויראלי |
 

פוסט שהעלנו אמש בעמוד הפייסבוק שלנו ובו צ'יקולולו ,כוכב הילדים, מבקש מכם להגיע ולשמוח עם ילד בן 6 שחוגגים לו בפעם הראשונה יום הולדת, הצליח לרגש מאות של אנשים. רוצים לראות איך זה הסתיים? צפו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפני כמה ימים הכרזנו כאן בנענע 10, על פרוייקט שנקרא "קול קורא: מוצאים את הישראלי היפה!". במסגרת הפרוייקט בקשנו מכם הגולשים לשלוח לנו סיפורים, תמונות וסרטונים ולמעשה כל פיסת מידע שתרצו אודות ישראלים שעושים רק טוב לאנשים אחרים. אנחנו גאים לפתוח את הפרוייקט עם סיפור מרגש במיוחד ובו גם אתם גולשי נענע10, לקחתם חלק.

רוצים לקבל את כל חדשות הדיגיטל והדברים הכי ויראליים ברשת? עשו לנו לייק בפייסבוק

אמש(ב') פנה כוכב הילדים, צ'יקולולו, אל קהל הגולשים בעמוד הפייסבוק שלו בבקשה מרגשת. צ'יקולולו העלה פוסט ובו הוא קורא לכולם להגיע ולהשתתף בחגיגת יום ההולדת של ילד קטן בן 6 אשר מעולם לא חגגו לו יום הולדת. אנחנו כאן בנענע10 לא יכלנו להישאר אדישים ושיתפנו את פנייתו הנרגשת בעמוד הפייסבוק שלנו - כשעה וחצי בלבד טרם הארוע היה אמור להתרחש. ובכן מה שקרה בעקבות הפוסט הזה ריגש את כל הנוכחים, כולל את חתן יום ההולדת ומשפחתו ואף את צי'קולולו עצמו.

וכך נכתב בפוסט שהעלה: "לקרוא לשתף ולפתוח את הלב- כל ילד רוצה יום הולדת, לקבל מתנות ולשמוח עם החברים.יש ילד אחד שפגשתי מספר פעמים בימי הולדת, שפשוט מגיע לכל יום הולדת ובכול פעם אומר לי צ׳יקולולו מתי תעשה גם לי יום הולדת, הרגש לא נתן לי מנוח ומבדיקה קצרה הבנתי את רצונו של הילד. הילד הוא ילד מקסים, בן יחיד להורים גרושים. אמא במצב נכות קשה מאוד לאחר תאונת דרכים קשה עם פגיעה בגזע המוח, כשהמצב הכלכלי בבית קשה. חייבים לשמח את הילד הזה. ביום שני 23/3 נקיים את האירוע בראשון לציון במקום שנתרם ע״ י המרכז הקהילתי אני אשמח אותו בענק! אם גם אתם רוצים לתרום מתנות עוגה ממתקים וכל מה שילד צריך ליום הולדת תבוא עליכם הברכה
צרו קשר איתי, בבקשה לשתף" 
הפוסט שעלה בעמוד הפייסבוק של נענע10
 הפוסט שעלה בעמוד הפייסבוק של נענע10   צילום: פייסבוק - צילום מסך 
 

צי'קולולו, שמו הבימתי של איציק צ׳יקו בן לולו, מספר לנענע10:" ילד בן 6 אמר לי צ׳יקולולו תעשה לי יום הולדת מעולם לא חגגו לי .המשפט הזה לא נתן ללב שלי מנוחה. מהר מאוד בדקתי את הנושא והתמונה שעלתה היתה לא קלה. לילד סיפור חיים לא פשוט וכאמור מעולם לא חגגו לו יום הולדת כראוי. אני רק רציתי לחגוג לו יום הולדת שירגיש ויהנה מהאירוע השמח הזה כמו שאר הילדים, אבל מה שקרה כאן היום בהחלט טרם נראה בארץ".  

אריאלה חיים, מנהלת המרכז הקהילתי בנווה חוף, ראשון לציון מספרת: "הילד הוא בן למשפחה בעלת רקע לא פשוט מהקהילה שלנו כאן בשכונה אשר נהג ללכת לימי הולדת של אחרים. יום אחד, באחד מאותם ימי ההולדת, הילד פנה לצ'יקולולו ואמר לו:" אף פעם לא חגגו לי יום הולדת" ומכאן הכל נולד. עקב המצב המשפחתי והכלכלי בביתו, לא התאפשר לאמו לחגוג לו יום הולדת בצורה הכי פשוטה. צ'וקולולו נרתם בכל כולו כדי להרים את הארוע, ולקח חלק משמעותי בארגון. הוא הפעיל את קשריו וכך נפתח פורום של אמהות שהדבר עלה בליבן. ביחד החלטנו להרים את הכפפה ולשמח את הילד. אני רוצה בהזדמנות זו להודות לכל התושבים מנווה חוף, לכל תושבי ראשון לציון שנרתמו והגיעו לשמח את הילד ולקחו חלק בהכנת העוגות והכיבוד, לחברת המועצה קרן דנה ג'דה ולעמותת לתת.

ובכן מה שקרה בעקבות הפוסט הזה, ריגש את כל הנוכחים, כולל את חתן יום ההולדת ומשפחתו ואף את צי'קולולו עצמו. קרוב ל-400 איש הגיעו לחגוג לדרור הקטן את יום ההולדת, כמות שהפתיעה גם את עובדי המרכז הקהילתי בנווה חוף, ראשון לציון, אשר פתחו את ליבם ואירחו את הארוע ואינם רגילים לכמות כזו של אנשים. אפילו מנהלת המקום,אריאלה חיים, דמות מוכרת בנוף השכונה, אשר מקדישה רבות מזמנה בסיוע לנזקקים תושבי הקהילה מספרת כי התרגשה למראה 140 הילדים שהגיעו לקחת חלק ביום ההולדת.

 

 
דרור הקטן חוגג עם כל החברים החדשים שהכיר
 דרור הקטן חוגג עם כל החברים החדשים שהכיר   צילום: פייסבוק - צילום מסך 
 
 

מראשון לציון, דרך חולון, רחובות, אור יהודה, בית דגן, רמלה, לוד, מזכרת בתיה ואפילו כפר יונה- הגיעו מאות אנשים (שהאולם לא יכל היה להכיל את כולם) שרק רצו לשמח ולשמוח ביחד עם דרור הקטן.

 

 
מאות אנשים הגיעו כדי לחגוג עם דרור הקטן יום הולדת ראשון
 מאות אנשים הגיעו כדי לחגוג עם דרור הקטן יום הולדת ראשון    צילום: פייסבוק - צילום מסך 
 

וכך מספר לנו על שהיה צ'יקולולו בעצמו:


לו רק יכולתי לתאר בכתב את הרגשות שלי, דפי הנייר לא יוכלו לספוג את דמעות ההתרגשות רק מלראות את דרור שמח מול 400 הורים וילדים שמגיעים ליום ההולדת שלו עם: שקיות על שקיות של מתנות,העוגות שהגיעו אחת אחרי השנייה, מגשי הפיצות שנאספו כמו הר על השולחן והכי חשוב את הסיבה לשמה כולנו נרתמנו- את העיניים המחייכות של דרור. אמרתי ״ לא יהיה ילד במדינה שלא יחגוג יום הולדת״  ואני ממשיך בעשייה הזאת. הילדים שלנו זה דור העתיד של מחר, עם כל הקושי שההורים שלהם עוברים מידי יום אני כאן לשמח עוד ועוד.החיוך שלכם זה האושר הכי גדול שיש לי קיבלתי מתנה מאלוהים לשמח וזאת המתנה שאני מחלק מידי יום לעוד ועוד ילדים...תודות לכל מי שעזר וסייע יעל בן נון, אייל אשד, קרן זדה ,דנה אביבית זרקון, החברה העירונית בראשון לציון ואריאלה מנהלת המרכז הקהילתי נווה חוף ואם שכחתי מישהו תודה לכולכם.."

 

 
צ'יקולולו ודרור עם חלק קטן מהמתנות
 צ'יקולולו ודרור עם חלק קטן מהמתנות    צילום: פייסבוק - צילום מסך 
 

ממכוניות על שלט, עוגות וממתקים, דרך משחקי קופסא ועד בגדים ממיטב חנויות האופנה, מכדורגל חתום על ידי שחקני מכבי תל אביב ועד קורקינט חשמלי ואופניים חשמליות! בקיצור- דרור זכה לקבל כל מתנה אפשרית שילד יכול לחלום עליה, והכל תודות לכם: לכל מי שקרא את הפוסט והתרגש, לכל מי ששיתף את הסיפור עם אחרים, לכל מי שסייע בארגון הארוע, לכל האנשים שטרחו והצליחו להגיע למרות הכל, לכל הילדים ששמחו עם דרור, לכל מי שהביא עימו מתנה (החל מחטיפים ועוגות טעימות  דרך מי שרכש עבורו את האופנייים והקורקינט) ותודה ענקית לצ'יקולולו הליצן שבזכותו, דרור הקטן חגג מסיבת יום הולדת ראשונה שלא תשכח, כנגד כל הסיכויים.

 

 

 

 
רגע לפני שדרור נשף וכיבה את הנרות
 רגע לפני שדרור נשף וכיבה את הנרות   צילום: צ'יקולולו 
 

אז מה אתם אומרים? הקרב יצא לדרך, לא ניתן לישראלי המכוער לנצח! עזרו לנו למצוא עוד אנשים כמו צ'יקולולו ,אריאלה וכל מי שהגיע לעשות שמח לילד הקטן וביחד נוכיח שאפשר גם אחרת. עשו לנו לייק בעמוד הפייסבוק של נענע10 אונליין ושלחו לנו קישורים, סיפורים וסרטונים שחוגגים את הישראלי היפה. אנחנו יודעים שהוא שם- עזרו לנו למצוא אותו!


לכתבות נוספות שאולי יעניינו אתכם:

 

קול קורא: מוצאים את הישראלי היפה!

מרגש: עיוורי צבעים רואים צבע בפעם הראשונה. צפו

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by