ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בשורות לבוגדים 
 
 
מערכת חיים ברשת

טכנולוגיה חדשה שנמצאת בפיתוח תאפשר לכם להחליף רקע בזמן שיחות הווידאו שלכם ולהמנע ממצבים מביכים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בכל פעם שמדברים על טלפוני הווידאו שיגיעו אלינו בעתיד הקרוב/רחוק עולה השאלה הקבועה: "ומה אם יצלצל הטלפון כשאני אהיה בשירותים?"

ובכן מרוב ששאלו את זה, החברות לקחו את זה ברצינות וחיפשו פיתרון לבעיה. טכנולוגיה חדשה שהוצגה אתמול תאפשר, אם תעבוד כהלכה, לשתול רקע אחר מאחוריך. כך למשל, יכולו בעלים שיושבים בשעות הערב בפאב השכונתי לענות לנשותיהם על רקע המשרד. במקביל, יוכלו אותן נשים להציג תמונה של הבית בזמן שהן חוגגות בחוץ ומבזבזות את כספיו של הבעל.

מכיוון שמדובר ברקע סטטי לשיחת וידאו, יצטרכו המשתמשים בטכנולוגיה החדשה להיזהר, או שהם ייראו כמו מגישים מתוכניות הילדים והנוער.

מקס וונג, דוברת חברת האצ'ינסון, אישרה שהחברה מתעניינת בטכנולוגיה ואמרה כי מומחי החברה בודקים אותה וכי עדיין מוקדם לדעת אם היא אכן תוצע למשתמשים.

נכון להיום קיימת אופציה פשוטה יותר בטלפוני הווידאו, המאפשרת לענות לשיחות בקול בלבד, אולם כפי שאתם יכולים לשער הדבר רק יעורר יותר חשד.

דבר נוסף שעלול לפגוע בטכנולוגיה הוא רעשי הרקע. במקביל נמצאים בפיתוח אפשרויות השתקה של רעשי הרקע בשביל להימנע מממצבים מביכים שייאלצו אתכם להסביר למה כשאתם לבד במשרד יש רעשים מטורפים של מוזיקה וצעקות ברקע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by