ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ספיישל אוסקר ענק 

ספיישל אוסקר ענק

 
 
הילה בקמן

כל הזוכים, כל המועמדים, כל השמלות (כולל הממש מכוערות), כל הפאשלות, כל הניחושים, כל ההימורים; הכל לקראת הטקס הנוצץ ביותר בעולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
היום בלילה ישודר טקס פרסי האוסקר, האירוע הכי נוצץ בטלוויזיה. מדי שנה, יוצרים ושחקני קולנוע צועדים נרגשים ומתוחים על השטיח האדום במיטב מלבושיהם, מפזרים חיוכים מלאכותיים שכולאים תחתם הלמות לב עזות ותקוות נואשות, לעבר עשרות המצלמות הרעבות. אחרי שהם עוברים את קקפוניית תקתוקי המצלמה והבזקי האור, הם נכנסים לחלל בו יקבע אם החל מיום המחרת יופיע לפני (או אחרי) אזכור שמם, צירוף המילים "זוכה/ת האוסקר", ויחתום את מקומם בתוך היכל התהילה הכה נחשק.

ראשית, קצת רקע על הטקס. איך ניתן השם לפסלון המוזהב, איך נבחרים הסרטים והמועמדים, מי הוא זוכה האוסקר הצעיר ביותר, מי האדם שמחזיק בהכי הרבה פסלונים? כל התשובות לשאלות האלה ועוד, כאן.

אלה האנשים שכבר נכנסו למשכן האלים ההוליוודי, וזאת רשימת המועמדים לאוסקר 2004.
 
 
ואלה כל הטריילרים של כל הסרטים המתחרים על כל המועמדויות.

מוקפד ומדוקדק ככל שיהיה תכנון הטקס, לעולם יהיו גורמים בלתי צפויים שיולידו רגעי שפל, שיא, ועם קצת מזל, גם כמה רגעים שערורייתיים.
 
ועכשיו לחלק המעניין. למי איכפת בעצם מי יזכה ועם איזה פאנץ' פושר יחתום בילי קריסטל כל שני משפטים. הסיבה האמיתית לצפות בטקס, היא הופעות מיליון הדולר שדופקים ובעיקר דופקות המועמדות.

מאחר שאל השטיח האדום נשואות העיניים של כל מי שמסתנוור מסטייל וזוהר, מוצפות המועמדות השונות בטלפונים ממעצבי-על חודשים לפני הטקס בתקוה שיואילו לעטות על גופן שמלות פרי עיצובם. ואלו, איך לא, יותר משמחות להציג אותן.

כגודל ההשקעה בתלבושות שנצפו על השטיח האדום, כן גודל האכזריות שלשונם של מבקרי אופנה יכולה להפיק. נסו להתאים את הציטוטים לשמלות.
 
 
עיתון הניו יורק טיימס הכין סקירה מקיפה ומעמיקה של ההיבטים הפחות מתבקשים מאליהם של הטקס הקרוב, כולל דגימות דיאלוגים מתוך תסריטי חמשת הסרטים שמתחרים על פרס התסריט הטוב, ותחזיות של מבקרי קולנוע שבחרו גם את מי שלדעתם היה צריך לזכות, ומי שהיה צריך להיות מועמד.

כעת, משהצטיידתם במידע על האוסקר ובחוות דעת מלומדות על המועמדים המובילים והגדלתם את סיכוייכם לניחושים קולעים, אתם יכולים להמר בלב שקט יותר על הזוכים הערב, ואולי לזכות בפרסים לא רעים כלל.

הנה לכם עוד סיבה לראות את הטקס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by