ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
משימתך: לפגוש את ג'ורג' בסימטה אפילה. תבוא עם אלה 
 
 
אסף גנדלר, גיימר

כתבי גיימר הצליחו להשיג את משחק הריגול "ספלינטר סל", שיצא בחודש הבא; בתוכנייה גם נקודה ישראלית: כיבוש מחודש של ירושלים ומפגש עם סוכנות מוסד חטובות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משחק הפעולה החדש בסדרת משחקי ההתגנבות 'ספלינטר סל', יגיע לחנויות בעולם רק בעוד כחודש. עם זאת, כתבי Gamer הצליחו אתמול להניח את ידיהם על העותק הכמעט מושלם של המשחק, ומבלים כעת את רוב שעות היממה בהרפתקאות התגנבות ברחבי העולם.

'ספלינטר סל: Pandora Tommarow', מחזיר את השחקן לתפקידו של סוכן הביון האמריקאי סאם פישר. בדומה למשחק הקודם, עיקר העניין כאן הוא ההתגנבות: על פישר לחמוק מהשומרים הפזורים ברחבי השלבים, לצעוד באיטיות בצללים, לירות בנורות על מנת ליצור אזורים חשוכים, ולהחביא את גופות השומרים שבחר 'להעלים'. עם זאת, כבר לאחר מספר שעות משחק ניתן לראות כי שלבי המשחק מעוצבים בצורה טובה ומעניינת יותר מאלו של 'ספלינטר סל' המקורי, וישאירו את השחקנים במשך שעות רבות על קצה האצבעות.
 
 
המשימות החדשות לשחקן יחיד ישלחו את פישר להתגנב בשלבים הממוקמים ברחבי העולם, במרדף אחר נשק ביולוגי שדלף. שלבים אלו כוללים משימת התגנבות לשגרירות מבוצרת באינדונזיה, מספר משימות חשאיות בפריז, משימות במזרח טימור ואפילו שלוש משימות המתרחשות בירושלים.

במהלך השבוע הבא יפורסמו רשמינו המלאים ממשחק הפעולה החדש, לצד תמונות וכתבת וידאו בלעדית, אולם בינתיים, מומלץ לבדוק את גלריית התמונות הראשונה שלנו משלוש המשימות אותן יבצע סם פישר בירושלים. במשימות אלו, יפגוש סם פישר את סוכנת השב"כ 'דליה טל', אשר תסייע לו לרדוף אחר סוכן סורי המחזיק בנשק הביולוגי. כפי שניתן לראות בתמונות, עשו בחברת יוביסופט מאמץ לשחזר את האווירה והמראה של רחובות ירושלים: בשלבים אלו ניתן לראות שלטים רבים בעברית, ולזהות מקומות ירושלמיים מוכרים, כגון הכותל המערבי, הויה דולורוזה, כיפת הסלע ועוד. דיאלוג פתיחת המשימה ברחובות ירושלים משעשע במיוחד:

המפקדה: "פישר, עליך ליצור קשר עם המודיעין הישראלי".
פישר: "במי מדובר? המוסד?".
המפקדה:"'יותר גרוע. השב"כ".
פישר: "פחד. את מי אנחנו מענים הפעם?".
המפקדה: "רק אותך".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by