ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
זהירות: הווירוס MyDoom מוחק קבצים ממחשבים נגועים 
 
 
מערכת חיים ברשת

וירוס התולעת שמשגע בחודש האחרון את הרשת הנפיק גירסה חדשה, שלא רק הופכת את המחשבים לזומביים, אלא גם מוחקת קבצים; במקרה שנדפקתם, יש גם תוכנה להסרת הנגע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
וירוס התולעת MyDoom, שבא לעולם לפני כחודש, מתגדל ומתקדש. מומחי אבטחה מזהירים כעת מפני גירסה חדשה שלו שנולדה בתחילת השבוע והחלה היום (רביעי) לתקוף מחשבים באופן קשה יותר מבעבר. הגירסה החדשה, MyDoom.F, לא רק הופכת את המחשב לזומבי, אלא גם מוחקת קבצים מהמחשב הנגוע.
 
 
הגירסאות המוקדמות של התולעת השתמשו במחשבים שהדביקו למתקפת מניעת שירות (denial-of-service) על שרתי RIAA. המתקפות לא הצליחו להפיל את האתר, למרות שהגישה אליו היום היתה מקרטעת יחסית.

וירוסי מחשב לעיתים נדירות מוחקים קבצים. בדרך כלל הם הופכים את המחשבים הנגועים לזומביים, אולם "הבעיה בהתפרצות הווירוס הזה היא שהוא הרסני במיוחד", כך אמר לרויטרס מיקו היפונן, מנהל חברת האנטיווירוס הפינית F-Secure.

וירוס התולעת לא רק מדביק את המחשב והופך אותו לזומבי, אלא גם מוחק קבצים. התולעת החדשה מוחקת באופן שרירותי קבצי Word ו-Excel, ובחלק מהמקרים מוחק הווירוס גם תמונות וקבצי וידאו שנשמרו על המחשב הנגוע.

ברוב המקרים שורת הנושא של הווירוס היא "Approved", "You use illegal File Sharing...Your IP was logged" ו-"Your Credit Card". בכל מקרה, כשמישהו אומר לכם שמצב האשראי שלכם בסדר, זה אמור להיות די ברור שמשהו כאן חשוד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by