ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יש כסף טוב בעסקי הווירוסים 
 
 אולי המחשב שלכם זומבי?   
 
מערכת חיים ברשת

כותבי וירוסים מוכרים כתובות של מחשבים נגועים לספאמרים, שהופכים אותם לזומבים מפיצי דואר זבל. להתראות ימי הכיף, שלום ימי הפשע המאורגן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המגזין הגרמני c't טוען כי כותבי וירוסים מוכרים את כתובות ה-IP של מחשבים נגועים לספאמרים, על מנת שאלה ישתמשו במחשבים כדי לשלוח דרכם דואר-זבל בלא ידיעת בעליהם. המגזין טוען שהצליח לאתר סוחרי מחשבים שכאלה בבריטניה, לרכוש מהם כתובות נגועות, ואף מסר את פרטיהם לסקוטלנד יארד.

בעזרת המחשבים הנגועים בווירוסים ובסוסים טרויאנים יכולים הספאמרים ש"קנו" אותם לארגן אפילו מתקפות מניעת שירות מבוזרות (כלומר, הצפת האתרים המותקפים באלפי פניות בו-זמנית, כדי לגרום להאטתם או הפלתם).
 
 
במקרה שחשף המגזין הגרמני הותקנו סוסים טרויאנים של ספאמרים באלפי מחשבים, בעזרתו של הווירוס Randex. הטרויאנים הקטנים יצרו קשר עם תוכנת אם, שביקשה מהן, בין השאר, למצוא קודים של משחקי מחשב, להציף אתרים אחרים או להתקין תוכנה נוספת, שהפכה את המחשב הנגוע למפיץ ספאם.

קצין בסקוטלנד יארד אמר למגזין הגרמני כי "אנחנו חוששים כי מדובר כאן רק בהתחלה. במקרה שהובא לידיעתנו, מחברי ומפיצי הווירוס כבר לא עשו את עבודתם סתם בשביל הכיף או האגו. סצינת כותבי הווירוסים הופכת מקצועית יותר ויותר, והיא החלה להבין כמה כסף אפשר להרוויח בדרך זו, ובקלות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by