ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ואתה יכול לדחוף את הפרחים לתחת, ארני! 
 
 
מערכת חיים ברשת

האינטרנט גויסה למאבק בארנולד שוורצנגר וחבריו השמרנים במלחמתם בנישואין החד מיניים; הוקמו אתרים למשלוח סיטוני של פרחים לזוגות שזה עתה נישאו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפני כשבועיים עשתה סן-פרנסיסקו את הצעד הבלתי נמנע, ואישרה בתחומה נישואים חד-מיניים. המעשה הכה טריוויאלי הזה – ובפרט בעיר שהפכה למוקד קווירי לעלייה לרגל – הצליח משום מה לעורר התנגדות נחרצת. בראש המתנגדים עומד ארנולד שוורצנגר, שדווקא הפגין בראשית דרכו תמיכה בזיונים אלטרנטיבים וברימינג (דחיפת לשון לישבן) בפרט.

מול ההתנגדות, התעורר גם גל של פעולות תמיכה. מלבד מאות הזוגות החד מיניים שזרמו לעיר כדי לבוא בברית הנישואין, וגל התמיכה הצפוי מצד ארגוני זכויות אדם, ביקשו גם בטטות הכורסה הליברליות להביע תמיכה.
 
 
האינטרנט כבר הוכיחה יעילות בארגון פעולות מחאה אלטרנטיביות, ואיפשרה למפגינים עצלניים במיוחד להביע את המחאה שלהם דרך העכבר. כעת, משתמשים בה תומכים בנישואין חד מיניים לפעולת תמיכה מתוקה במיוחד. ה-Wired מדווח כי אנשים קונים זרי פרחים באינטרנט, ושולחים אותם לזוגות שנישאו בבית העירייה.

מרי ואנליקן, הטרוסקסואלית הסולדת מניסיונו של שוורצנגר ללכת בדרכו של ניסים זאב, מבקשת לקדם את היוזמה. "רציתי להראות את תמיכתי (בנישואין חד מיניים), ומה יפה יותר מלהביע תמיכה באמצעות משלוח פרחים?".

ואנליקן אמרה כי "אנחנו רוצים להקים תנועה" שתשלח פרחים לכל הנשואים הטריים. דארן ברפוט נתקל ביוזמתה של ואנליקן, והחליט לסייע. הוא איפשר לאנשים לתרום דרך PayPal וריכז את התרומות באתרו, ובתוך ימים ספורים הצליח לגייס אלפי דולרים. "זוהי הדוגמה הניצחת לכוחה של התקשורת המקוונת. מדובר בדמוקרטיה דיגיטלית שפוגשת ההמונים הנבונים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by