ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
העוזר של ח"כ יתום: הבלוג היה יוזמה שלי 
 
 
עידו קינן

ח"כ יתום לא יזם את הקמת הבלוג, והופתע לשמוע על פתיחתו, כך מודה העוזר, בועז יעקובי, בראיון ל"חיים ברשת"; יעקובי הודיע כי יגיש את התפטרותו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מח"כ אהוד יתום לא יזם פתיחת בלוג אישי – כך מודה עוזרו האישי, בועז יעקובי, בראיון לחיים ברשת. זאת בניגוד לדברים שאמר מוקדם יותר היום, לפיהם יתום היה זה שיזם את פתיחת הבלוג, כדי לאפשר לו קשר ישיר עם הציבור ללא תיווך העיתונות.

הבלוג הועלה לאוויר לפני מספר שבועות, אך לא עודכן משום שיעקובי לא ידע כיצד לתפעלו. בעקבות פניית חיים ברשת היום, ביקש יעקובי סיוע טכני בתפעול הבלוג, והעלה רשומה ראשונה – מאמר של יתום בנושא בית המשפט הבינלאומי בהאג. הוא הבטיח לקשר בינינו לבין ח"כ יתום, שלדבריו היה באותו זמן בישיבה עם ראש הממשלה.

הרשומה גררה עשרים תגובות של גולשים, חלקן הזכירו את עברו של יתום, שהודה בראיון בידיעות אחרונות כי הרג באמצעות אבן את אחד המחבלים הכפותים שהשתלטו על קו 300. בעקבות התגובות, מחק יעקובי את תוכן הרשומה, אך הותיר את השלד שלה, כך שהתגובות המשיכו להיות מוצגות.

ב-14:05, כשעה וחצי לאחר פרסום הרשומה והידיעה אודות הבלוג בחיים ברשת, נסגר הבלוג כולו. זמן קצר לאחר מכן, פנה יעקובי לחיים ברשת והודה כי היוזמה היתה שלו, וכי ח"כ יתום לא היה מעורב בפתיחת הבלוג. יתום הופתע לשמוע על הבלוג כשהתבקש לתת תגובה עליו לעיתונאי.

עדכון
בועז יעקובי מסר ל"קפטן אינטרנט" כי בכוונתו להגיש ליתום מכתב התפטרות בעקבות הפרשה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by