ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הרשת מצדיעה לציץ של ג'נט 
 
 
הילה בקמן

לאחות של מייקל נפלטה פטמה, ומאז לא מצליחים חרמני, חסודי ומתחסדי הרשת לישון. פעולה של כת השטן? של חייזרים? של קורס בישול מוזר? השד יודע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ציץ
 ציץ   
ההייפ רווי הצקצוקים והריורים סביב האאוטינג שביצעו ג'סטין וג'נט לדד ימינה של מיס ג'קסון, לא התמצה בידיעות נרעשות והחלטות נמהרות על צעדים שיש לנקוט בהם לאלתר, על מנת שמשפחות אמריקניות תמימות שוב לא יחשפו לזוועות כגון פטמה מבצבצת תחת כוכב כסוף בשידור חי.

הרשת, כמו הרשת, הרי לא תניח לתקרית כזאת לדעוך כנצנוצו של כוכב עם שחר, ומהר מאוד נמלאה קשת של הדהודים לאותו מפגן שד עלוב, עאלק ספונטני.
 
ציץ?
 ציץ?   
עבור מי מכם שבמקרה פספס את הופעת האורח המדוברת, מי מכם שלא הספיק לו, וסתם למען הרפרנס הנאות, הנה הוידאו.

כל בר דעת מבין, לאחר שקלול של כל הראיות, שפרץ השובבות של ג'סטין היה הכל חוץ מפרץ שובבות. מיס ג'קסון עשתה שיעורי בית טוב טוב לפני שחלצה את ציצה. היא גלשה קצת באינטרנט, וגילתה שציץ מציץ זה ה-דבר. "לא פייר", חשבה, "למה רק לכריסטינה, ג'יילו, ליל, בריטני, אנג'לינה ולמי לא לעזאזל, יש פטמות סוררות? למה לא יכולות שלי לסרור גם הן? אני כבר אראה לכולם מי מספר אחת".
 
ציץ.
 ציץ.   
וכך עשתה. אני מניחה שלא קריאות הגוועלט וגם לא חקירת ה- FCC הכו אותה בתדהמה. אבל מה שהיא כנראה לא צפתה זה שאנשים חקרניים יבחנו מקרוב את עטרת פטמתה, יצרפו ראיה מחשידה לנסיבות זדוניות ויחשפו את מה שנעלם מעיניהם של חוקרי ה- FCC , והוא שהשטן, הוא ולא אחר, ניבט ממנה, ותחת אותה עטרת, בתוך הדבר עצמו, שוכן לו חייזר.
 
 
ציץים
 ציץים   
אבל הציץ של ג'נט, לא עורר רק מחשבות קונספירטיביות אפלות. יש אנשים שאותו אירוע עורר בהם שמחה והשראה יצירתית, וכמחווה ביקשו להנציח אותו. אלמלא אותה קריאה נואשת לתשומת לב, הייתה ג'נט ממשיכה לדשדש בתהומות הנשייה הקולקטיבית ולהתפייד ולא היינו זוכים לכתוב "tits" או "boobs" בפונט הולם, וגם לא לאכול עוגיות קפוצ'ינו אה-לה ג'נט'ס ציץ.
 
די מדהים, אבל לפני כשנתיים מישהו ראה לנגד עיניו את שעתיד לבוא. אז לסיום, צפו בסרטון שחזה את הכל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by