ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ה-FBI לצרכני הדיסקים: צרבתם? נדפקתם 
 
 
סו זידלר, רויטרס

תעשיית הבידור עושה את זה עם ה-FBI; ידפיסו יחדיו אזהרה שתופיע בקרוב על דיסקים: "הפרת זכויות יוצרים עלולה לסכן את בריאותכם"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בדומה לאזהרות על הסכנה הבריאותית הצפויה למעשנים המודבקות על חפיסות סיגריות, יודפסו אזהרות על דיסקים ו-DVD-ים המתריעות מפני הפרת זכויות יוצרים. תזכורת: במקרה של הסיגריות זה לא עזר במיוחד.

תעשיית הבידור האמריקאית איחדה כוחות עם ה-FBI בקמפיין נגד פיראטיות ברשת. במסגרת הקמפיין יודבקו על דיסקים למיניהם, משחקי מחשב ותוכנות, אזהרה באשר לעונשים על הכנת עותקים לא חוקיים. תווית האזהרה החדשה, כפי שנחשפה במסיבת עיתונאים אתמול (חמישי), תישא את החותמת של ה-FBI.
 
 
להלן דבר תווית האזהרה: "שיכפול והפצה ללא רשות של יצירה זו, המוגנת בזכויות יוצרים, היא בלתי חוקית. הפרה של חוקי זכויות היוצרים, כולל הפרה ללא מטרות רווח, תיחקר בידי ה-FBI והעובר עליה צפוי לעונש של עד 5 שנות מאסר וקנס של 250,000 דולר".

"ממדי התופעה של גניבת חומר המוגן בזכויות יוצרים גודלים בהתמדה, ויש לכך השפעה מכרעת על כלכלת ארצות הברית", אמרה לרויטרס יאנה מונרו, סגנית מנהל מחלקת הפשיעה המקוונת של ה-FBI. והוסיפה כי פשיעה מקוונת נמצאת כעת בעדיפות שלישית ב-FBI, מיד אחרי טרוריזם וריגול נגדי.

על התוכנית הודיעו RIAA הבלתי נלאית; MPAA, התאחדות תעשיית הסרטים של ארצות הברית; התאחדות תעשיית משחקי הווידאו והמחשב והתאחדות חברות התוכנה. מה-FBI נמסר כי כל חברה יכולה לבחור אם ברצונה להדפיס את האזהרה על מוצריה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by