ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מאמא RIAA 
 
 מה קרה חמודי, מי תבע אותך?   
 
מערכת חיים ברשת

אחרי ש-RIAA הגישה נגד הילד שלה תביעה, הגישה מישל סיימקה תביעה נגדית שמאשימה את חברות המוזיקה כי הן ארגון פשע שסוחט כספים מאנשים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתמול התבשרנו על כך שעוד 531 מורידי קבצים מאושרים זכו בהגרלת התביעות הסיטונאיות של RIAA, ונדמה שאף אחד כבר לא מתרגש יותר מדי מהעניין. אבל מסתבר שלפעמים זה גם עובד הפוך: אתר הרג'יסטר דיווח אמש על אמא מניו ג'רזי שהגישה תביעה כנגד חברות המוזיקה הגדולות, בה היא מאשימה אותן בסחיטה.

מישל סיימקה קיבלה לביתה הודעה מ-RIAA בחודש דצמבר לאחר שבנה השתמש בקאזאה עבור עבודה לביה"ס. היא הגישה תביעה נגדית כנגד סוני, יוניברסל ומוטאון, בטענה כי דרישת החברות לפיצויים על סך $150,000 על כל מקרה של הפרת זכויות (דהיינו על כל שיר שהורד) עומדת בניגוד לסעיף 9 בחוק מניעת הפשע המאורגן משנת 1970: הפעלת סחיטה וחוק הארגונים המושחתים.
 
 
פרקליטה של סיימקה שהתראיין בעיתון ה-"ניו ג'רזי סטאר לדג'ר" אמר כי "הם מתאגדים יחדיו כדי לסחוט כסף, אומרים לאנשים שהם אשמים ושאם הם לא ישלמו עכשיו בקטן הם יצטרכו לשלם הון עתק כדי להגן על עצמם בבית משפט. זה לא הוגן בצורה מהותית".

מומחים משפטיים שהתראיינו אף הם, לא חושבים שיש סיכוי שהמקרה יזכה להגיע למשפט בפני חבר מושבעים, אבל לזכותה של סיימקה יאמר שבמקום בו רבים לפניה הרימו ידיים, היא בהחלט מהווה דוגמה לכך שתמיד חשוב לנסות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by