ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ציצי זה ציצי, נחש זה נחש 

ציצי זה ציצי, נחש זה נחש

 
 
איל שפירא

אביגיל. רח' שפינוזה, ת"א, 01:20 בלילה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אביגיל. `בין סנדי לג`ולי אני נתתי את ההופעה שלי`
 אביגיל. `בין סנדי לג`ולי אני נתתי את ההופעה שלי`   
אתם מדפדפים בעיתוני סוף השבוע. יושבים לכם בסלון החמים, רגל על רגל. מרפרפים.
על הפרסומות הקטנות, המזעזעות-גרפית, הקוראות לכם להגיע למועדונים המפוקפקים בדאון טאון אתם לעולם לא מתעכבים. רקדנית בטן, חשפנית, נערת גומי, קוסם וזמרים "ים תיכוניים" יעשו הכל בכדי להנעים את זמנכם. יתנו לכם את השואו של החיים שלכם. כמו המועדונים בפריז. מינימום.

לאביגיל, רקדנית בטן ("לא סתם רקדנית בטן. רקדנית בטן פוסט-מודרניסטית"), היה את העונג המפוקפק להופיע באחד ממועדוני הלילה ביפו, וגם להיות חלק - מהצד אמנם, אבל בכל זאת חלק - מסיפור מפוקפק לא פחות שהתרחש שם.

מצוקה כספית של בעל המועדון יצרה הברקה גאונית: הוא פנה לאחת המופיעות הקבועות במועדון, בהצעה מפתה למלא שלושה תפקידים שונים: פעם היא תהיה סנדי החשפנית, פעם היא ג`ולי נערת הגומי ופעם סתם דופקת ריקוד אירוטי עם נחש. שלוש דמויות באחת. מה קרה? אם סטנלי קובריק ליהק את פיטר סלרס לשלוש דמויות שונות ב"דוקטור סטריינג`לאב", למה לנו אסור?

"תשמע, הקהל לא טמבל. יושבים שם מחוקים, אבל הם זוכרים. הם יכול לקלוט שעובדים עליהם. וככה, בין סנדי לג`ולי אני נתתי את ההופעה שלי, ובין ג`ולי לריקוד היענו-אירוטי יש קוסם. ככה ישכחו. כולם שמחים. מה איכפת להם? ציצי זה ציצי, גומי זה גומי. נחש זה נחש. לא?"

 

כל סטודנט מתחיל ללימודי עבודה יודע כי עובד הממלא שלוש פונקציות שונות, ידפוק את העסק:
חשפנית צריכה סבלנות, אבל סנדי לא יודעת לעשות טיזינג. "עולה על הבמה וישר מתפשטת. החבר`ה עוד לא התחממו והופ, היא כבר ערומה לגמרי, אתה קולט את הסיטואציה הפסיכית? סתם עומדת ערומה כמו דבילית לפני כולם. אין לה מושג איך זה עובד".

הנחש היה סוג ב`, עייף וחולני. מתעטש באמצע הריקוד האירוטי. "בחיי שהוא התעטש! ראית פעם נחש מתעטש? זה פסיכי, יוצאות לו בועות מהאף. לא בדיוק אירוטי". הגומי דווקא היה בסדר.

סוף דבר: מנהל המועדון לקה, לא עלינו, באירוע מוחי. אביגיל, רקדנית בטן לויאלית למקום עבודתה, התכוונה לבקרו בבית החולים. "מה אני יכולה כבר להביא לאיש עם אירוע מוחי שיש לו הכל? מקוסמים ועד נערות גומי? פרחים זה הכי טוב. נייטרלי, אבל גם איכפתי".

המוכר בחנות הפרחים הקשיב לתיאור המקרה והתבקש לייעץ. זר כזה, זר אחר, אולי ציפורן? אולי ורדים? לא? אולי טוליפים? "לאיזה אירוע אמרת שזה?"

"אירוע מוחי, מותק, אירוע מוחי".
 
 
לתגובות: eyalsh1@nana.co.il
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by