ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אזהרה שאי אפשר לסרב לה 
 
 
מערכת חיים ברשת

מיקרוסופט התחפשה ל-RIAA ושלחה אזהרות לשלל אנשים שהורידו את קוד המקור של חלונות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת מיקרוסופט הודתה אתמול (שלישי) כי שלחה אזהרות הקוראות לאנשים שלא להתעסק בקוד החלונות שדלף בשבוע שעבר. האזהרות נשלחו למספר אנשים שטענו כי הורידו את הקוד ברשת והן חלק מהצעדים שנוקטת מיקרוסופט במטרה לצמצם ככל האפשר את הנזקים האפשריים מדליפת קוד כזו.

בחברה סירבו לפרט את תוכן האזהרה, אולם באתר Bink.nu פורסם דיווח שמביא, כביכול, את תוכן המכתב (נא לתרגם מעורכדינית).

"העתקה והפצה לא מורשים של קוד המקור המוגן של מיקרוסופט מהווה הפרה הן של חוק זכויות היוצרים והן של חוק סודות המסחר. אם הורדת את הקובץ, ואתה מאפשר את הורדתו על ידי אנשים אחרים אתה מפר את הזכויות של מיקרוסופט והנך צפוי לעונשים האזרחיים והפליליים המשתמעים מכך".
 
 
בהמשך המכתב נדרשים המכותבים להפסיק לשתף את הקוד, להשמיד את כל העותקים שלו ולהודיע למיקרוסופט מהיכן הוא הגיע אליהם. על פי הדיווח הגיעה מיקרוסופט אל האנשים דרך תוכנות שיתוף הקבצים ובמכתב היא גם טרחה לפרט כי לא תהסס לנקוט אמצעים נגד כל מי שהקוד נמצא ברשותו. "מיקרוסופט לוקחת את העניינים האלה מאוד ברצינות ו(היא) תנקוט בפעולות משפטיות נגד משתמשים בודדים שהשתתפו בתהליך ההפצה המהיר של הקוד. אנחנו מצפים ומחכים לשיתוף הפעולה המלא. אם הנך מעוניין ליצור עמי קשר, אתה מוזמן להשתמש בכתובת שרשומה למעלה.

דובר מיקרוסופט אישר, כאמור, את דבר שליחת האזהרה אולם סירב לתת פרטים נוספים. "כמובן שננקוט בכל האמצעים החוקיים על מנת לשמור על הקניין הרוחני שלנו", אמר הדובר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by