ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בהזדמנות: מטוס קרב למכירה 
 
 
מערכת חיים ברשת

בכל דבר ה-FBI חייב להתערב? ב-eBay הוצע מטוס קרב מתקדם למכירה לכל המרבה במחיר. כפי שניתן היה לצפות, הרשויות לא כל כך התלהבו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בסוף השבוע החולף נכונה הפתעה מעניינת לכל מי שגולש באתר eBay ומתעניין בתעופה. באתר הופיעה מודעה (שהוסרה בינתיים) שבה פורסם למכירה מטוס קרב F/A-18A ששימש עד לפני כמה שנים את הצי האמריקאי.

מחירו של מטוס הקרב שהיה שייך בעבר ל-Blue Angels, צוות ההדגמה האווירי של הצי, עמד על מיליון דולרים בלבד. הבעיה הקטנה היא שגם צריך לדעת איך להרכיב אותו. בתמורה לתשעה מיליון דולרים בלבד, הייתם מקבלים את המטוס כשהוא מורכב, צבוע וכשיר לטיסה.

אבל גם עם תג מחיר של תשעה מיליון דולרים עדיין מדובר במציאה. על פי הנתונים הקיימים באתר ה-Blue Angels, עמד מחירו של המטוס בעת שנרכש ע"י הצי, על כ-18 מיליון דולרים.
 
 
מייק לנדא, בעליה של סוכנות התיווך שהציעה את המטוס למכירה באתר מסר לעיתון הטיסה "The Virginia Pilot" כי המטוס יצא משרות ב-1994. לנדא לא מסר מי הם הבעלים של המטוס, אך ניאות לומר כי המטוס הגיע לידיהם בצורה חוקית.

ה-FBI לעומת זאת לא כל כך אהב את העובדה שיש מי שמציע מטוס קרב למכירה ברשת, והם פנו ללנדא מייד לאחר שזה העלה את המכירה לאתר. או כפי שהגדיר זאת לנדא: "הם רצו לדעת מה אני בדיוק מוכר כאן".

היום (חמישי), שבוע ימים ספורים לאחר פרסום המודעה, כבר אין לה כל זכר. מי שבכל זאת מתעקש, יכול בינתיים להתאמן בקטן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by