ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גוגל רעה 
 
 אנטי אנטי אנטי אנטי אנטי אנטי   
 
עידו רוזנטל

מדיניות האנטי אנטי של מנוע החיפוש הפופולרי הובילה לכך שקמפיין נגד זיהום אוקיאנוסים נאסר לפרסום; ואפילו יש קשר לשרי אריסון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המדיניות של גוגל בנוגע לפרסומות ה-Ad words (אותם טקסטים מודגשים שמופיעים מצד ימין של תוצאות החיפוש שלכם) היא ברורה ופשוטה: החברה לא מאפשרת הופעת מודעות שהן אנטי-משהו ובכך מונעת תביעות על פרסום אתרים אנטי מפלגתיים, אנטיסוציאליים ואנטישמיים.

המדיניות הזו גררה לאחרונה ביקורת על גוגל כשה-BBC קנה את המודעות שעלו בחיפוש "דו"ח האטון" וקישר אותן להסבר שלו בפרשה שהוציאה את הארגון באופן מאוד לא מחמיא מפרשת דייויד קלי. הטוענים נגד גוגל גרסו שעצם העובדה שמישהו יכול לקנות את מיקומו, גם אם מדובר בסימון מיוחד, הוא דבר לא ראוי.

גוגל לא התרגשה מהפניות והמשיכה במדיניות האנטי אנטי שלה, אבל היום קמו טענות גם נגד המדיניות הזו. ארגון אוקיאנה, ששם לו למטרה להגן על אוקיאנוסי העולם מהזיהום ההולך וגואה ביקש לפרסם מודעות שמגנות את הזיהום שיוצרות ספינות התיירות של חברות "רויאל קריביאן" (שהבעלים שלה היא מיליארדרית שחיה עד השנה בישראל ועזבה בגלל העוינות שלנו, התשקורת). בגוגל סירבו (זה הרי אנטי זיהום) וגררו ביקורת זועמת מצד אהרון שוורץ, מפעילו של בלוגוגל שגינה את המדיניות האנטי אנטי שלהם או בקיצור, יצא במדיניות אנטי אנטי אנטי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by