ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
איך תנקמו באקס ששבר את לבכם 
 
 
הילה בקמן

בחג האהבה אף אחד לא חשב עלינו, שבורי הלב ובודדי המיטה. מזל שיש את הילה בקמן, שמביאה שלל אתרי נקמה מדממים. להגיש קר, כזכור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מוות לאנשים, שלום
 מוות לאנשים, שלום   
אתמול התבשמו נאהבים בכל העולם באהבתם. ביג דיל. האם חג לא אמור לציין את השונה, החגיגי? האם לא מן הראוי שיחול על כולם? מה עם כל אותם מחוסרי האהבה - באמת מוכרחים לנפנף לעומתם בפחיתות מזלם, להזכיר להם שהם לא אהובים, לעמת אותם עם בדידותם, להציף את תודעתם בזכרונות על אהבות שחלפו ואהובים שחדלו?

בחלוף היום חסר הרגישות, נציין את היום שאחרי, לכבוד כל אותם רווקים חבוטים, שרגשות נקמה רדומים כלפי אקס-אהובים שזנחו, שבגדו, או שהזיקו בכל צורה שהיא, התעוררו בקרבם, בהילולת נקמה חגיגית במיוחד.

לצערנו, לא כולכם תוכלו להשתתף בחגיגה. יש אנשים שמניחים למוסר ולנטיות הלקאה-עצמית לעמוד בדרכם לעשות צדק עם מי שעשה להם עוול. אז לפני שאתם משחיזים ציפורניים, בדקו, קודם כל, אם יש בכם את מה שצריך כדי להיות נקמנים מוצלחים.

עכשיו, אחרי שעברתם את השלב הראשון, הגיע הזמן לשנן ולהפנים כמה חוקי יסוד שיעזרו לכם לאמץ את הגישה הנכונה, ולהפיק את המירב והמיטב ממסע נקמה ראוי.
 
מוות וכאב לאנשים
 מוות וכאב לאנשים   
עדיין מרגיש לכם כמו טריטוריה זרה? זקוקים להכוונה? אל דאגה, גברת נקמה כאן כדי לחזק את ידכם ולהתוות את דרככם לנקמה בריאה.

הדרכים לנקום הן רבות ומגוונות, הרשת מזמנת מגוון אמצעי נקמה שאינן מצריכים יכולות מיוחדות, מאמץ יצירתי ואף לא לב אמיץ. נעשה את זה מהקל אל הקשה. ובכן, יוצאים לדרך.

בעזרת בובת הוודו החביבה הזאת, תוכלו לדקור, לצרוב ולצבות, מבלי שתצטרכו להתקין לכם בובה ולהצטייד בכלי משחית, ולשלח ווייבים שליליים בנבל.
 
מוות לאנשים!
 מוות לאנשים!   
כעת, גייסו את כל האגרסיות, מתחו את האצבעות, העלו את התמונה הרצויה וירו בבנזונה כאוות נפשכם.

אבל למה בעצם לפטור אותם בחסד שכזה, אם אפשר לעניק להם מנת הגונה של סבל מתמשך? כולירה, הרפס, שלשול, אקנה, קשקשים, מנדבושקעס, זיבה, מה בא לכם?

את איחולי המחלה אתם יכולים לחתום במסר מדמם, כדי לחזק את הנקודה.
 
 

ולסיום,

הנקמה האולטימטיבית. אם ברשותכם תמונה מביכה (מאוד), וסיפור נקמה עסיסי, זה המקום לשלוח אליו אותם.

מי יתן ונתקמתכם תמוסס את גרורות העצב ותמתיק את הטעם המר שהותיר בכם יום האהבה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by