ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
זה לא כל כך נעים לראות… 
 
 חזיז ורעם, ביטלו לי את המשחק!   
 
צבי טלית

מאוד כיף לשנוא את מיקרוסופט, אבל אף פעם לא כיף לראות מפעל סגור. במיוחד אם במפעל הזה ייצרו פעם משחקי מחשב; מיקרוסופט הודיעה על ביטול המשחק Mythica

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סטודיו משחקי המחשב של מיקרוסופט הודיע על הפסקת פיתוח המשחק "Mythica" , עליו עבד הסטודיו בשנה האחרונה, ועל ביטול הפרוייקט כולו.

בהודעה שפרסם הסטודיו באתר המשחק (למעשה הודעה זו הפכה להיות התוכן היחיד באתר) נאמר כי "לאחר בדיקה כללית של התחרות בזירת משחקי התפקידים מרובי המשתתפים על גבי רשתות (או כפי שאוהבים לכנות אותם בתעשיה MMORPG), החליט הסטודיו לבטל את המשחק מבוסס החלונות מיטיקה. כתוצאה מהחלטה זו יקוצצו משרות בחברה, צעד ממנו יושפעו כארבעים עובדים".
 
 
על פי פרסום שהופיע באתר המשחקים 1UP, עסק הסטודיו בפיתוחם של שני משחקי רשת המוניים במקביל, אולם לאחר בדיקה של מצב שוק משחקי התפקידים ברשת, החליט הסטודיו לבטל את פרוייקט מיטיקה ולשים יהבו על המשחק השני (שפרטים עליו לא נמסרו).

מיטיקה אמור היה להיות משחק ששם דגש בעיקר על היסוד החברתי ועל חווית המשחק המשותף. עלילת המשחק לקחה את השראתה מאגדות שמקורן במיתולוגיה הנורדית.

אפשרות נוספת, שבהחלט נראית סבירה, היא שפרוייקט המשחק בוטל מכיוון שחברת האם של הסטודיו (תאגיד מיקרוסופט) קיבלה רגליים קרות לאחר שיצרנית המשחקים Mythic הגישה נגדה תביעה בגין הפרת הסימן המסחרי שלה ובתחרות בלתי הוגנת.

חברת המשחקים הגישה את התביעה בשבוע האחרון של שנת 2003. בכתב התביעה הועלתה הטענה כי המשחק מיטיקה של מיקרוסופט מהווה הפרה בוטה של הסימן המסחרי של חברת המשחקים התובעת, וכי המשחק עצמו לקח השראה מהמיתולוגיה הנורדית, אותה מיתולוגיה ש-Mythic עצמה שאבה ממנה את הדמויות ואת העלילה ל-"Dark age of Camelot", משחק התפקידים ההמונטי שהיא עצמה פיתחה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by