ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אינטרנט מרדים 
 
 האם אנדרואידים סופרים כבשים וירטואליות?   
 
עידו קינן

מי גולש באינטרנט במיטה? יותר צעירים, יותר גברים, יותר אנשים בודדים; הרוב עדיין מעדיפים לצפות בטלוויזיה, לקרוא ספר, ובמקרה הגרוע, לשחק עם הילדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארבעה אחוזים מהישראלים נוהגים לגלוש באינטרנט במיטה, לעומת 35 אחוז שצופים בטלוויזיה, 28 אחוז שקוראים ספר ואחוז אחד בלבד שמביא את העבודה אל בין הסדינים. שיעור הגולשים במיטה גבוה יותר בקרב אנשים ללא בן זוג, והגבוה ביותר בקבוצת הגיל 18-22. כך עולה מסקר [מסמך RTF] שהזמינה חברת עמינח ממכון שילוב לכבוד הוולנטיין.

הגלישה באינטרנט בקרב כלל המדגם נמצאת נמוך ברשימה, כשהיא מובילה רק על עבודה (כאמור, אחוז בודד), וקרובה מאוד למשחק עם הילדים (5%). אפשר לשער שהסיבות למיעוט הגולשים במיטה הן חוסר נוחות, מחירם הגבוה של המחשבים הנישאים והעובדה שחיבורים אלחוטיים לאינטרנט נמצאים רק בתחילת דרכם בשוק הפרטי בארץ.

שלושה אחוזים מהאנשים עם בן זוג גולשים באינטרנט במיטה, לעומת חמישה אחוז מהאנשים ללא בן זוג, אצלם הגלישה באה לפני עבודה (4%) ומשחק עם הילדים (3%).

מגדרית, הגברים מובילים עם ארבעה אחוזים של גולשים, לעומת שלושה אחוזים בלבד בקרב הנשים. גילאית, שיעור הגולשים הגבוה ביותר הוא בקבוצת הגיל 18-22 (9%), ובסדר יורד: 30-39 (6%), 23-29 (4%), 60+ (2%), ו-40-49 ו-50-59, (1% כ"א).

הסקר נערך בצורה נעזרת בקרב 502 אנשים – 254 גברים ו-248 נשים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by