ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אנחנו? מעתיקים?! מה פתאום 
 
 
עידו רוזנטל

אחרי שהחליקו את "תוכנת הגיבוי" ל-DVD , מוציאים בחברת סטודיו 321 תוכנה שתעזור לכם לגבות את משחקי המחשב ולעורכי הדין לעשות עוד כסף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת סטודיו 321 נכנסת לביצת משחקי המחשב וגם כאן, כמו בשוק ה-DVD, היא פוצחת בהשתנה ממושכת מהמקפצה.

למי שלא מכיר את מעללי סטודיו 321, נזכיר ונסביר שמדובר בחברת תוכנה שהוציאה בעבר תוכנה שמאפשרת להעתיק DVD מבלי לאבד ביט אחד של איכות. כשבאו אליה האולפנים וכשאלו מה נהיה, הסבירו החבר'ה של סטודיו 321 שהם בסך הכל מאפשרים לאנשים לגבות את אוסף ה-DVD-ים שלהם בנוחות וביעילות, ושהם ילחמו על זכותם להמשיך לעשות זאת. האולפנים תבעו את החברה בטענה שהיא עוקפת את ההגנות שעל ה-DVD ובכך מפירה את חוק ה-DMCA.

עכשיו, עוד בטרם הוברר התיק, הוציאה החברה תוכנה חדשה שנקראת Games X Copy ויכולה להעתיק/לגבות כל משחק מחשב לדיסק, DVD או אפילו לכונן הקשיח (כדי להיפטר מהצורך המעיק להחליף דיסקים באמצע המשחק).

"יותר לא צריך לדאוג לשריטות, אבידות או שברים של דיסקי משחק", אומר רוברט מור, נשיא ומייסד החברה. "התוכנה פשוטה כל כך עד שאפילו ילדים יכולים ליצור לעצמם גיבוי וההורים יכולים להפסיק לדאוג לעותק המקורי".

בחברה מאמינים שהתוכנה החדשה תעזור להם גם בתיק השני ומשוכנעים בצדקת דרכם. ארגוני התוכנה הגדולים תומכים בקו הבסיסי, אולם אומרים שיפקחו עין על השימוש בתוכנה ועל דרך הפרסום שלה ורק יצרני המשחקים עדיין לא אמרו כלום. אולי מההלם, אולי כי הם מכינים מכת נגד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by