ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מי הזיז את הפצצה שלי? 
 
 תגיד לי, בכמה מוכר?   
 
רויטרס

ספרו לנו איפה סדאם החביא את החרדל וזכו ב-DVD וטלוויזיה 14 אינץ'! – ה-CIA מבטיח פרסים לכל מי שיביא מידע על הנשק להשמדה המונית שמתחבא בעיראק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון הביון האמריקאי, ה-CIA, פנה לעזרת הציבור הרחב בניסיון נואש להשיג מידע כלשהו על אותו נשק חמקמק להשמדה המונית שעדיין מתחבא לו (לטענת הארגון) בעיראק. ארגון הביון של המעצמה היחידה בעולם מציע באתר הבית שלו פרסים יקרי ערך לכל מי שיביא מידע על הפצצות הפתלתלות של הרודן העיראקי המודח.

"תוכנית הפרסים העיראקית" שהחלה להופיע ביום שלישי השבוע מבקשת "מידע אמין שניתן לאמתו אודות מקום הימצאם של נשקים כימיים או ביולוגיים שיוצרו לאחרונה, טילים, רכבי שטח בלתי מאוישים או רכיבים שלהם".

סוכניות הביון השונות של ארה"ב ספגו ביקורת רבה לאור ההערכות שפירסמו (שחלקן הסתמכו על עבודות של סטודנטים) שבהן נטען כי לעיראק יש ארסנל של נשק להשמדה המונית, נשק שלא נמצא לו כל זכר לפני, במהלך ואחרי המלחמה.
 
 
דיוויד קיי, מי שהוביל את המצוד האמריקאי אחר כלי נשק אסורים בעיראק עד שהתפטר בחודש שעבר, מסר כי הוא אינו מאמין שלעיראק היו מצבורים גדולים של נשק כימי וביולוגי מתי שארה"ב פלשה אל תחומה.

הפרסים (שלא נכתב מהם) הוצעו גם למי שיביא מידע על מיקומם של מעבדות ומפעלים כימיים או ביולוגיים.כנ"ל לגבי אתרי ניסוי, הפקה ופיתוח של נשק זה. ואם כבר אז כבר: יש לכם מידע על הפריסה הסודית של הנשק הלא קונבנציונלי בעיראק? ספרו ל-CIA.

באתר הסוכנות הופיעה אזהרה, לפיה: "נוכחות נשק להשמדה המונית בעיראק מעמידה בסיכון את בטיחותם של כל העיראקים. משלת ארה"ב מציעה פרסים לעיראקים שיתנו מידע ספציפי וניתן לאימות שיעזור לעיראקים לנקות את ארצם מהחומרים והמתקנים המסוכנים הללו".

כל מי שיש בידו מידע כזה ומעוניין לשתף את הדוד סם, יכול לשלוח תגובה על גבי טפסים אלקטרוניים באנגלית או ערבית. ה-CIA מבטיח כי הטפסים מאובטחים כיאות וכי הם יגנו על המידע ועל זהות השולח.

המתחיל במצווה אומרים לו חמור גמור: פרסים הוצעו גם על ראשיהם של מנהיגים לשעבר משלטונו של סדאם חוסיין, ביניהם פרס ע"ס 10 מיליון דולר למי שיביא מידע שיוביל ללכידתו של עיזאת איברהים אל-דוארי, סגנו של הרודן, שהוא המבוקש הבכיר ביותר מקרב 55 המבוקשים שהפנטגון עדיין לא הצליח לשים עליהם יד.

ה-CIA מבקש גם מידע על מתקפות שעומדות להתבצע ע"י "מורדים או טרוריסטים" ואודות אנשים או קבוצות המחזיקים בכלי נשק או בחומר נפץ שאמור לשמש כנגד כוחות הקואליציה וכוחות הביטחון העיראקיים, בתי ספר, עסקים או אזרחים. מידע נוסף אותו מבקש ה-CIA להשיג נוגע לסוכנויות נסיעות, ארגונים פרטיים וחברות קש המעורבות באספקת מסמכים המסייעים לטרוריסטים להגיע לעיראק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by