ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תנו לגלוש בשקט 

תנו לגלוש בשקט

 
 
אמיר פוקס

מוזילה משיקה גרסאות חדשות של הדפדפן ותוכנת הדואר היעילות שלה; חברת סימנטק לא נשארת מאחור, ומוציאה הדגמה של תוכנת ההגנה של נורטון; ובמקום פיצוצים ויריות, אתם מקבלים משחק עתידני מחוכם למדי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכנת השבוע – Mozilla Firefox

 
לא כולם רוצים לגלוש באקספלורר של מייקרוסופט. בסך הכל מדובר בדפדפן שעובד בסדר גמור, אבל עמוס ומסורבל בצורה בלתי הגיונית. האפשרויות האחרות שלכם הן דפדפנים אחרים, כגון Avant או Mozilla. הכל טוב ויפה, אבל גם בהם, מרוב עצים לא רואים את היער – מדובר בדפדפנים עם בעיות שכוללות איטיות, חוסר יעילות ועודף אפשרויות.

כל מה שאנחנו באמת רוצים הוא דפדפן קל, מהיר ונוח שיעשה את העבודה. והוא הגיע. חברת מוזילה הוציאה את הגרסה הקלה והמהירה של הדפדפן שלה, Firefox. מדובר בדפדפן זריז באופן מיוחד, שלא שואב משאבי מערכת מיותרים, לא מכיל מיליון ואחת אפשרויות ובעצם מחזיר את המטרה האמיתית של הדפדפנים – לגלוש באינטרנט בקלות – שרוב החברות הגדולות קצת שכחו בשנים האחרונות.

שערוריה: הדפדפן אינו מאפשר לבדוק תגובות באתר החדשות ynet, אך ניתן לתקן זאת בעזרת הקישור הבא.
 
גודל: 6.19MB

גירסה: 0.8

רשיון: חופשי

להורדה
 

Mozilla Thunderbird – דואר ללא זבל

 
מעבר לדפדפן הזריז והחדש, חברת מוזילה הוציאה גרסה נפרדת של תוכנת הדואר שלה, המזכירה במיוחד את האאוטלוק של מייקרוסופט, אלא שהיא נוחה ויעילה ממנו בהרבה. התוכנה הזו מכילה את כל אפשרויות הדואר שתצטרכו, רק ללא הסרבול המיותר, בנוסף לאפשרויות מיוחדות לעצירת דואר זבל, לאבטחה חסרת תקדים של הודעות הדואר שלכם ולמניעה של המון כאבי ראש. תוכלו לבצע את כל הפעולות שתוכלו לעשות באאוטלוק, ועוד הרבה יותר.
 
 
גודל: 7.52MB

גירסה: 0.5

רשיון: חופשי

להורדה
 

Norton Internet Security 2004 – הגנה מקסימלית

 
חברת סימנטק עושה זאת שוב, ומשחררת גירסת הדגמה לאחת מחבילת תוכנות ההגנה היעילות ביותר ברשת. החבילה כוללת תוכנת פיירוול חזקה במיוחד, שתעזור למנוע מהאקרים מלהיכנס לתוך המחשב ולגרום לנזק בדיסק הקשיח ואף תמנע מאתרים לאסוף מידע על הרגלי הגלישה שלכם ועוד מגוון אפשרויות הגנה שונות. החבילה אף כוללת את הגרסה החדשה ביותר של האנטיווירוס של נורטון, המסוגלת לאתר ולהשמיד וירוסים שינסו להיכנס לתוך המחשב, ואף וירוסים טרוייאנים למיניהם. השילוב של שתי התוכנות האלה אמנם לא יהפוך את המחשב שלכם לבלתי חדיר לחלוטין, אך בהחלט יעשה חיים קשים לכל עושי הצרות שקיימים ברשת ויעזור לכם לגלוש קצת יותר בביטחון.
 
גודל: 34.2MB

גירסה: 1.0

רשיון: שיתופי

להורדה
 

Galaxy-G – סוחרים בחלל

 
הפעם לא מדובר במשחק אקשן מהיר ועצבני, אלא במשחק עתידני ומתוחכם המכניס אתכם לתוך החלל. המטרה שלכם היא לטוס ולנסות להרוויח כסף בעזרת מסחר, שוד, גניבה ועוד. עליכם להזהר שהאויבים שלכם לא יפוצצו אתכם לחתיכות קטנות. אתם מתחילים את המשחק בבחירה של התכונות שלכם. תוכלו לשפר את יכולות הלחימה שלכם כך שתוכלו לשרוד יותר קרבות, לבחור לשפר את יכולות הטיסה שלכם כדי שתגיעו במהירות רבה יותר למקומות אחרים בחלל, לשפר את יכולות המסחר שלכם כדי שתוכלו לקנות בזול ולמכור ביוקר או לשפר את יכולות הפיראטיות שלכם כך שתוכלו לגנוב למחייתכם ולשדוד חלליות אחרות שיעברו בחלל. מדובר במשחק שדורש מחשבה ותכנון במקום זריזות ידיים.
 
גודל: 4.65MB

גירסה: 1.1

רשיון: שיתופי

להורדה
 
יש לכם תוכנה פייבוריטית? רוצים לשתף את קוראי "תוכנות השבוע" בתוכנה שאי אפשר לחיות בלעדיה? כתבו לנו או בקרו בפורום התוכנות של נענע, ציינו את שם התוכנה ומדוע אתם אוהבים אותה, צרפו פרטים על עצמכם ואנו נשמח לפרסם את המלצותיכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by